Idealne prezenty dla miłośników elektronicznych gadżetów

Polecamy nowości od HTC.

Vive_pro_full kit_headset.jpg


VIVE Pro Full Kit, czyli jeszcze bardziej realna wirtualna rzeczywistość

Z łatwością wejdziesz w nią dzięki Systemowi VIVE Pro Full Kit, stworzonym przez HTC najnowocześniejszym na świecie zestawie VR. Pozwala on z niezwykłą swobodą poruszać się po wirtualnym świecie. Za jego pośrednictwem można w mgnieniu oka przenieść się w najodleglejsze rejony świata, zobaczyć rzeczy normalnie nieosiągalne dla ludzkiego wzroku, a także przełamać lęk wysokości, stając na szczycie wieżowca.

Copy of Vive Pro Up Close Lower Angle.jpg

Sprzęt wyposażony jest w dwa wyświetlacze AMOLED o łącznej rozdzielczości aż 2880 x 1600 pikseli oraz 110-stopniowe pole widzenia. Pozwala to na obejrzenie wszystkich elementów wirtualnego świata z wyjątkową szczegółowością. VIVE Pro Full Kit oferuje też doskonały dźwięk przestrzenny przy jednoczesnej redukcji szumów z otoczenia.

Podsumowując, z Systemem VIVE Pro Full Kit zobaczysz wirtualny świat na wyjątkowo wysokim poziomie realności. Natomiast po podłączeniu adaptera HTC VIVE Wireless, zestawu będzie można używać bezprzewodowo.

Cena zestawu wynosi 5859,00 zł.

HTC U12+, czyli niezawodny asystent na co dzień

Z wirtualnej rzeczywistości przenosimy się do realu, gdzie codzienne sytuacje znacznie ułatwi nowy model HTC U12+. To najpotężniejszy flagowiec HTC z ogromną ilością użytecznych funkcji. Jedną z ciekawszych jest błyskawiczne uruchomienie aplikacji za jednym ściśnięciem ramki telefonu, po którym intuicyjny interfejs Edge Sense 2 umożliwi chociaż błyskawiczne zrobienie zdjęcia, wywołanie podręcznego menu, czy wezwanie asystenta głosowego. Do tego 2 podwójne aparaty (z których jeden wyposażony w teleobiektyw pozwalający na bezstratny 2x zoom optyczny), pełna wodoszczelność, szybkie ładowanie 3.0 i najnowszej generacji system Boomsound, wykorzystujący całą pojemność urządzenia by wytworzyć niesamowity dźwięk, o jeszcze większej głębi.

1.jpg

Cena wynosi 3299 zł.

Materiał promocyjny


Dodał(a): Izabela Popko Wtorek 04.12.2018