HWDP? Nie, MVDP. Symulator policji

Uważasz, że policjanci marnują czas na wypisywanie Ci mandatu za picie alkoholu na świeżym powietrzu lub za oddawanie moczu pod drzewem po kilku browarach? Zobacz na czym tak naprawdę polega praca policji.

Symulator-Policji.jpg


20 lipca posiadacze pecetów będą mogli na własnej skórze przekonać się, jak wygląda praca gliniarzy. Gra przenosi nas do typowego amerykańskiego miasteczka Mountain Valley, gdzie w szeregach policji będziesz wypełniał dewizę jankeskich mundurowych – „chronić i służyć”.

W otwartym świecie gry będziesz mógł brać udział w codziennych czynnościach służbowych amerykańskich policjantów. Rozstawisz fotoradar i będziesz zatrzymywał łamiących prawo kierowców, a także ruszysz w pościg za piratami drogowymi. Odpowiesz na wezwania dyspozytorki do awantury domowej, włamania, napadu czy pobicia. Ważne, byś również na bieżąco na potrzeby i apele obywateli. Musisz błyskawicznie interweniować, gdy zostaniesz o to poproszony.Oprócz tego, że na co dzień będziesz mierzył się z przestępcami, masz również za zadanie oczyścić szeregi policji z czarnych, skorumpowanych owiec. Będziesz prowadził dochodzenia, śledztwa, przesłuchiwał świadków i dokonywał aresztowań.

Rozwijaj swoją karierę w służbach mundurowych, ale po pracy zajmij się swoim życiem prywatnym. Będziesz miał okazję decydować o rozbudowie swojego domu czy zmianie samochodu na nowszy. Oczywiście to Stany Zjednoczone i nie będziesz zaczynał od Poloneza. Ani na służbie, ani po godzinach.

Symulator Policji 2015 (Enforcer: Police Crime Action)
platforma: PC
premiera: 20 lipca 2015SymulatorPolicji-okladka.jpg


Dodał(a): Jan Rzeźnik Środa 08.07.2015