Hotel w pociągu na moście kolejowym. Widok jest zniewalający

Nie możesz doczekać się otwarcia granic i możliwości wyjazdu? Już teraz powinieneś zaplanować, gdzie się udać, gdy pandemia odejdzie w zapomnienie. Jedną z miejscówek, które trzeba koniecznie odwiedzić, jest nietypowy hotel w afrykańskim Parku Narodowym Krugera.
SHALATI+POOL+DECK+REV+2.jpg
To z pewnością będzie jedno z bardziej spektakularnych otwarć tego roku – oczywiście pod warunkiem, że uda się opanować koronawirusa. W Parku Narodowym Krugera w Afryce Południowej powstaje hotel, którego świat jeszcze nie wiedział. Natomiast z wnętrz jego pokoi będzie można zobaczyć niejeden cud świata.

SPRAWDŹ: Robert De Niro otwiera ekskluzywny hotel w Warszawie

W przypadku tego miejsca trudno mówić o fundamentach, bo hotel znajduje się na wyłączonym z użytku moście kolejowym o długości 300 metrów. Metalowa konstrukcja nazywa się Selati i została wzniesiona nad rzeką Sabie w 1912 roku. Niegdyś była to część nieczynnej obecnie linii kolejowej. Natomiast most był miejscem, gdzie pociągi przewożące turystów w latach 20' parkowały na noc.Jak można się domyślić, za pokoje hotelowe posłużą wagony pociągu. Jest ich 13 a, w ich wnętrzu znajduje się 31 luksusowych pomieszczeń. Z każdego apartamentu rozpościera się widok na cudowne afrykańskie panoramy przepełnione lokalną przyrodą. Natomiast ich wnętrza zostaną wykończone w prawdziwie afrykańskim, aczkolwiek nowoczesnym stylu.

Malowniczy krajobraz będzie można zobaczyć także z podwieszanego basenu. Oczywiście oprócz flory gościom hotelowym przyjdzie także podziwiać zwierzęta zamieszkujące Czarny Kontynent. W okolicach hotelu żyją m.in. krokodyle i hipopotamy taplające się w rzece znajdującej się pod mostem oraz bawoły i słonie biegające po tamtejszej sawannie.

ZOBACZ TEN WYJĄTKOWY HOTEL:


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Kruger Shalati Czwartek 07.05.2020