Horror „Ring” powraca

Pamiętacie ten stary horror o dziewczynce, która wypełza z telewizora i mordowała wszystkich, którzy wcześniej obejrzeli kasetę z tajemniczym filmem? „The Ring” powraca znów na ekrany i to w jeszcze straszniejszej wersji, a my mamy jej zwiastun.

ring.JPG


Patrząc na współczesne produkcje kinowe, które są niczym innym, jak tylko sequelami, prequelami i rebootami filmów sprzed lat, powstanie kontynuacji filmu „The Ring” było nieuniknione. I faktycznie, po strasznej pierwszej części z 2002 roku, niezłej kontynuacji z 2005, przyszedł wreszcie czas na część trzecią, która nosi tytuł „Rings”. I patrząc na jej zwiastun, całość zapowiada się naprawdę przerażająco.Tematyka najnowszego horroru nie będzie się specjalnie różniła od dwóch poprzednich produkcji: młoda kobieta zaczyna się martwić o swojego chłopaka, który obejrzał owianą mroczną sławą, morderczą kasetę wideo. Poświęca się więc, by ratować ukochanego i sama ogląda nagranie, jednak podczas seansu dokonuje przerażającego odkrycia: w filmie ukryty jest inny film, którego nikt do tej pory nie widział.

Tak w skrócie prezentuje się fabuła „Rings”. Przy okazji widz będzie miał także okazję dowiedzieć się, dlaczego Samara (dziewczynka wychodząca z ekranu) morduje innych i dlaczego też sama została zamordowana przez swoją macochę.

Film wyreżyserował F. Javier Gutierrez, a w obsadzie zobaczymy aktorów takich jak Matilda Lutz, Alex Roe, Johnny Galecki, Aimee Teegarden, Bonnie Morgan czy Vincent D’Onofrio . „Rings” trafi na ekrany kin 28 października 2016 roku.
Dodał(a): Jakub Rusak/ fot. YouTube Środa 24.08.2016