Horizon: Zero Dawn - wygraj grę!

Już my Ci zorganizujemy czas wolny! Razem z PlayStation mamy dla Was najnowsze gry od Guerilla Games i Sony - najnowszy hicior, który rozluźni Cię po ciężkim dniu pracy.
horizon-otw.jpg

Horizon Zero Dawn to fascynująca gra akcji autorstwa Guerrilla Games – twórców słynnej serii gier Killzone na PlayStation. Gra jest dostępna wyłącznie na PlayStation 4. W Horizon Zero Dawn wcielasz się w rolę głównej bohaterki i utalentowanej łowczyni Aloy. Zobacz wspaniały świat zamieszkany przez tajemnicze zmechanizowane stworzenia.

Wybierz się w pełną emocji podróż i odkryj tajemnice plemion. Znajdź starożytne artefakty i zaawansowane technologie, które wpłyną na los tej planety i wszystkich, którzy na niej żyją.

O GRZE:
• Wspaniały postapokaliptyczny świat – jak maszyny zawładnęły tym światem i jaki jest ich cel? Co się stało z cywilizacją, która mieszkała tu przed nami? Zajrzyj do wszystkich zakamarków świata pełnego starożytnych reliktów i tajemniczych budynków, aby poznać tajemnice samej siebie i tej zapomnianej ziemi.
• Zderzenie natury i maszyn – Horizon Zero Dawn zestawia dwa kontrastujące ze sobą elementy: wysoce zaawansowaną technologię i piękny świat pełny bujnej roślinności. To połączenie sprawia, że zarówno eksploracja świata, jak i rozgrywka zapewnią niezapomniane przeżycia.
• Pokonaj wszelkie trudności – podstawą systemu walki w Horizon Zero Dawn jest prędkość i przebiegłość Aloy zestawione z czystą siłą i rozmiarem maszyn. Aby pokonać o wiele większego i bardziej zaawansowanego technologicznie przeciwnika, Aloy musi wykazać się wiedzą, inteligencją i zwinnością.
• Nowoczesna technologia otwartego świata – niezwykle szczegółowo zaprojektowane lasy, ogromne góry i pozostałości po dawnej cywilizacji zostały wmieszane w krajobraz o zmiennych warunkach pogodowych i pełnych cyklach dnia i nocy.KONKURS
Do rozdania mamy trzy gry Horizon: Zero Dawn w pięknym steelbookowym wydaniu! Zadanie jest proste: pokaż jak wygląda największy mechaniczny wróg cywilizacji w Twoim wydaniu. Zmontuj go z różnych sprzętów albo sam wbij się w jakąś blaszaną skorupę. Zdjęcie wklej w komentarzu do poniższego postu konkursowego na naszym fan page`u. Wygrywają osoby, które do niedzieli 12 marca włącznie będą miały najwięcej lajków pod zdjęciami.

Grałeś już w Horizona? Nie? Słabo, ale możesz to nadrobić, wygrywając 1 z 3 egzemplarzy!

Opublikowany przez CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny na 8 marzec 2017Dodał(a): ckm.pl / artykuł powstał przy współpracy z Sony PlayStation Środa 08.03.2017