„Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” – mamy nowy zwiastun

Już niebawem na ekrany kin trafi kolejny spin-off „Gwiezdnych wojen”, który skupi się na opowiedzeniu historii najbardziej znanego przemytnika w galaktyce. Do sieci właśnie trafił kolejny zwiastun tego filmu.

solo.jpg

Do premiery kolejnego filmu osadzonego w świecie „Gwiezdnych wojen” pozostało coraz mniej czasu. Premiera obrazu poświęconemu Hanowi Solo została zaplanowana na 25 maja 2018 roku – nie dziwi zatem fakt, że jego twórcy postanowili nieco podgrzać atmosferę wśród potencjalnych widzów i podzielili się nowym zwiastunem swojej najnowszej produkcji.


Spora część fanów „Gwiezdnych wojen” jest zaniepokojona spodziewanym efektem finalnym. Już kilka miesięcy temu na skutek niemożności porozumienia się z producentami pracę straciła dwójka reżyserów (Phil Lord i Chris Miller), a następnie do mediów trafiła wiadomość, że Alden Ehrenreich (czyli odtwórca głównej roli) nie radzi sobie z powierzonym mu zadaniem i konieczne było zatrudnienie dla niego "instruktora sztuki aktorskiej” - już w momencie trwania zdjęć!
Oprócz wspomnianego Ehrenreicha na ekranie zobaczymy między innymi doskonale znaną z Gry o tron Emilię Clarke, Woody’ego Harrelsona oraz Paula Bettany’ego, a także Donalda Glovera (lepiej znanego w muzycznym świecie pod pseudonimem Childish Gambino), który wcieli się w rolę młodego Lando Calrissiana. Za reżyserię odpowiada nie byle kto, bo sam Ron Howard.


Dodał(a): Piotr Majewski / fot. youtube Poniedziałek 09.04.2018