Gwiezdne Wojny: Skywalker. Przeciek z planu

Fanów „Gwiezdnych Wojen” na całym świecie zelektryzowała informacja, które przedostały się do mediów. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w „Skywalk: Odrodzenie” pojawią się bohaterowie znani z innych części sagi.

gwiezdne.JPG


Analizowanie zwiastunów „Gwiezdnych wojen” ociera się niemalże o histerię. Wielbiciele filmowej sagi rozkładają każdą zapowiedź filmu na części pierwsze w nadziei, że znajdą najmniejszą podpowiedź na temat tego, co zobaczą w kinach już 19 grudnia.

Making Star Wars, czyli Serwis internetowy specjalizujący się w tematyce „Gwiezdnych wojen” twierdzi, że widzowie nowej odsłony gwiezdnej sagi usłyszą sześć tzw. głosów gościnnych, które zza kadru przemówią do głównej bohaterki.Zdaniem portalu Rey( w tej roli Daisy Ridley ) usłyszy Anakina Skywalkera, Yodę, Obi-Wan Kenobiego, Ahsokę Tano, Ezrę Bridgera i Maz Kanatę. To, że bohaterowie przemówią, wcale nie oznacza, że żyją. Każdy fan wie, że do kontaktu wystarczającym medium jest telepatia.

Przedpremierowe pokazy odbędą się w polskich kinach już 18 grudnia. Za reżyserię odpowiada J.J.Abrams, a na ekranie zobaczymy m.in. Adama Drivera, Johna Boyega, Oscara Isaaca i Lupitę Nyong’o.ZOBACZ TAKŻE: PSY 3. W IMIĘ ZASADDodał(a): Adam Barabasz / fot. iStock Wtorek 03.12.2019