Gwiezdne Wojny dronów

Zobacz jak wygląda starcie X-winga ze statkami Imperium z Gwiezdnych Wojen. Tylko że w wersji zabawkowych dronów i w realu. Ten filmik z miejsca stał się hitem sieci.
star wars.JPG

Jest wiele ekscytujących zastosowań dronów. Można na przykład wziąć udział w światowych wyścigach tych latających maszyn, albo można zrobić z nimi to. Czyli wykorzystać je, by odtworzyć bitwy rodem z Gwiezdnych Wojen.

Wszyscy fani „Star Wars” z pewnością pamiętają te niesamowite sceny walki pomiędzy kosmicznymi myśliwcami Imperium a myśliwcami Rebeliantów, odbywające się na orbicie jakiejś odległej planety. Strzały, wybuchy, migające i krzyżujące się ze sobą promienie laserów.

I właśnie ci Internetowi twórcy postanowili przenieść  ten wspaniały klimat z wyimaginowanego świata Star Wars do świata realnego. I tak powstały Gwiezdne Wojny dronów.

Oczywiście ze względu na ograniczenia natury technicznej cała akcja tego filmu nie odbywa się w kosmosie, a w ziemskiej scenerii, jednak mimo to, bitwa X-winga z trzema myśliwcami Imperium jest równie niesamowita co walki przedstawione w Star Wars. Efektowne beczki, wymijanie gęsto rosnących pni drzew, latanie pod przęsłami mostu i w końcu widowiskowe zestrzelenia.Film wzbudził ogromne zainteresowanie pośród Internautów. W jeden dzień obejrzano go prawie pół miliona razy. Ci goście naprawdę wiedzą jak robić dobre filmiki.
Dodał(a): Jakub Rusak Wtorek 24.05.2016