Gry po taniości

8 świetnych gier za 15 złotych! Narzekasz na ceny gier? Masz trzy wyjścia z czego ostatnie jest najlepsze, a dwa pierwsze są dla kontrastu. Możesz w ogóle nie czytać pierwszego akapitu.
gry wyprzedaż


1.Kupujesz po pewnym czasie, gdy premiera gry już dawno się odbyła i korzystasz z obniżonej ceny. 2. Kupujesz od znajomego, który już znudził się danym tytułem.

3. Humble Bundle. Tłumaczenie (z ang. Skromna Paczka) nie ma kompletnie sensu, biorąc pod uwagę najnowszą akcję. Ta platforma obrotu grami za niecałe 5 dolarów, czyli 15 złotych, oferuje zestaw tanich gier na peceta: „Dead Space”,  „Dead Space 3”, „Burnout Paradise”,  „Crysis 2”, „Mirror’s Edge”, „Medal of Honor”, „Battlefield 3” i „The Sims 3 + Starter Pack”. Sześć pierwszych tytułów możesz kupić za symbolicznego dolara, natomiast dwie ostatnie, jeśli zapłacisz 4,82 dolara. Wszystkie gry wyszły ze stajnie Electronic Arts i to właśnie ten producent napędza bieżącą edycję akcji.Poprzednie dotyczyły Malo znanych gier niezależnych na platformy Windows, Mac, i Android. Teraz pecetowcy dostali wielką promocję od EA. Co prawda wspomniane gry nie są aż tak nowe, ale na pewno to wielkie tytuły. Wszystkie z nich dostępne są poprzez platformę Steam lub Origin. Konsolowcy oficjalnie zazdroszczą właścicielom blaszaków.

Jeśli szkoda ci 15 zeta na te gry, pomyśl że spełniasz dobry uczynek i nie wahaj się z przelewem. Otóż sam decydujesz ile z całej kwoty i na jaki cel przeznaczysz. Możesz podzielić zapłatę między pięć organizacji charytatywnych i dostawcę platformy Humble Bundle w dowolnych proporcjach. W chwili pisania artykułu użytkownicy dokonali 1 535 676 transakcje na łączną kwotę 7 400 566,80 dolarów. Dorzuć swoją cegiełkę bawiąc się przy tym przednio!

Link do Humble Mumble: www.humblebundle.com.

Dodał(a): gianni Wtorek 20.08.2013