Grillowa artyleria

Zakładamy, że już wybrałeś grill na majówkę, ale nie możesz do niego podejść bez profesjonalnych dodatków. Ułatwią ci obcowanie z nim, a w oczach kobiet wyjdziesz na bohatera własnego ogrodu i żywiciela stada, w skrócie ujmując – samca alfa!
AKCESORIA-OTWARCIE.jpg


Te kilka gadżetów zapewni ci sukces w potyczkach z grillem i uchronią przed kpinami głodnych współbiesiadników.
szpada.jpg
Swashbuckling BBQ Sword, cena: $24.99
Rozpalanie grilla i dopilnowanie  by nie spalić karkówki, to dla ciebie walka na śmierć i życie? Broń się! Nierówną walkę z ogniem wygrasz dzięki 48-centymetrowej szpadzie do barbecue! Pewny chwyt, osłona dłoni przed iskrami, podwójny szpikulec czynią z tej białej broni niezbędny oręż każdego grillowego rycerza. Metalowy smok ziejący ogniem, który trzyma w pysku twoje smakołyki, już nigdy więcej ich nie zwęgli. Ta szpada, to sposób na pogodzenie entuzjastów ogniska i grilla.

fartuch.jpg
Grill Sergeant Apron, cena: $19.99
Lubisz mieć wszystko pod ręką, a do tego przy kumplach często wspominasz „jak to było w wojsku”? Mamy idealny sprzęt dla ciebie żołnierzu! Fartuch kojarzy się raczej z pracami wykonywanymi w kuchni przez kobiety, jednak tego ciucha pozazdroszczą ci najwięksi twardziele. Ma pas na sześć puszek (sam zdecydujesz czym będą wypełnione), wmontowany otwieracz do butelek, cztery kieszenie na sosy, trzy większe na akcesoria grillowe oraz miejsce na pieprz i sól.

3w1.jpg
Stake Multifunctional BBQ Tool, cena: £24.99
Jak każde multiurządzenie, ten gadżet, oszczędza miejsce przy grillu. Oszczędza też wodę i energię (twoją) podczas zmywania. Ta zgrabna łopatka, służy również jako szczypce i ma wmontowany wysuwany widelec. Jedną ręką obrócisz stek, przełożysz pierś i zdejmiesz kiełbaski. Jeśli nasi żołnierze w Iraku robią grilla w przerwach między patrolami, to na pewno na wyposażeniu mają Stake Multifunctional BBQ Tool!

kabura.jpg

Sonda

Najlepsze z grilla


Leather Beer Holster, cena: $24.99
To już nie gadżet, to sprzęt ratujący życie! Ta kabura na piwo jest sprzętem, bez którego nie może odbyć się żadne barbecue. Przez skórzany futerał przewlekasz pasek i mocujesz zapięcie dookoła uda. Szlufka jest na tyle szeroka, że możesz w nią wpuścić nawet swój pas z siłowni, a pasek przytrzymujący jest regulowany. Teraz już Tylko pakujesz do środka swoją gazowaną armatę i czekasz aż ktoś wyzwie cię na pojedynek. Zapomnij o pytaniu „gdzie jest moje piwo?”, od dziś ono cię nie obowiązuje.

znacznik.jpg
BBQ Branding Iron, cena: $16.99
Z zasadę Matta LeBlanca z „Przyjaciół”, że „Joey nie dzieli się jedzeniem” utożsamiają się wszyscy faceci. Nikt nie lubi podbierania z talerza. Męska porcja jest idealnie wymierzona i nawet kochanka nie powinna jej zmniejszać. Producent tego sprzętu najprawdopodobniej wyszedł z siebie, gdy z rusztu zniknął jego krwisty stek. Na szczęście wrócił i wymyślił przyrząd do znakowania mięsiwa. Ułóż swój podpis, nagrzej i przypieczętuj swoje mięso. Teraz spokojnie możesz iść napełnić kaburę przy pasie.

plusz.jpg
Grill Set Plush Toys, cena: $31.95
Masz dość upominania dzieci żeby nie biegały wokół grilla? Co chwilę nerwowo zrywasz się gdy zachwieje się jego nóżka? Jest na to sposób. Dzieci zazwyczaj naśladują dorosłych w codziennych czynnościach, tak więc pewnie zechcą włożyć ręce w rozżarzone węgle by dobyć kiełbasę. Spraw dzieciom „przytulanki grillowe”. Pluszowe mięso, warzywa i brykiet nie wyrządzą maluchom krzywdy, a ty spokojnie możesz kontynuować swoje popisy.

Dodał(a): gianni Poniedziałek 30.04.2012