Gra „World of Tanks” powstanie w wersji w wirtualnej rzeczywistości

Chcesz wbić się do kabiny czołgu i poniszczyć wrogów na polu bitwy, a to wszystko w wirtualnej rzeczywistości? Już niedługo będziesz miał do tego okazję w „World of Tanks” VR.
sharing.jpg

World of Tanks” to jeden z najpopularniejszych internetowych symulatorów jazdy czołgiem, który zgromadził na całym świecie przeszło 150 mln graczy. Sporo. A skoro ta niezbyt skomplikowana gierka w internecie osiągnęła taki sukces, to jej twórcy postanowili pójść krok dalej i stworzyć jej wersję w wirtualnej rzeczywistości.

Studio Wargaming, odpowiedzialne za grę, już zapowiedziało, że utworzony został zespół, który zajmie się przeniesieniem „World of Tanks” w świat VR. Co więcej, studio podchodzi do sprawy na tyle poważnie, że wydzielił się z niego także osobny oddział o nazwie Neurogaming, który będzie zajmował się tylko i wyłącznie tworzeniem gier w wirtualnej rzeczywistości. Konkretnie, w dwóch technologiach – CinemaVR (sesje wieloosobowe i kooperacje) i PolygonVR (pełne zanurzenie w świat gry i zmagania e-sportowe).

Szykujcie się więc na to, że niedługo rzeczywiście poczujecie się jak działonowy Gustaw Jeleń i zasiądziecie w prawie prawdziwym czołgu. Albo nawet lepszym niż prawdziwy. Brzmi nieźle.

ZOBACZ TEŻ SEKSOWNĄ GAMERKĘ:


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. World of Tanks Czwartek 25.01.2018