„Gra o tron” znów zaskakuje

Twórcy „Gry o tron” wiedzą jak podgrzać atmosferę wśród swoich fanów – wypuścili właśnie 30-sekundowy teaser, który zdradza całkiem sporo szczegółów.
gra.jpg
Już niecały tydzień pozostał do premiery szóstego sezonu „Gry o tron”, a tu ni z tego ni z owego, twórcy wypuszczają do sieci kolejny, ledwie trzydziestosekundowy teaser, którym jeszcze bardziej podgrzewają atmosferę oczekiwania.

Przede wszystkim dlatego, że widać na nim scenę, w której leżą zwłoki Jona Snowa. Choć tak naprawdę trudno stwierdzić czy to faktycznie zwłoki, bowiem oczy bohatera pozostają otwarte (w poprzednich zwiastunach zawsze były zamknięte).

W sieci pojawiają się więc głosy, że jest to porozumiewawcze, nomen omen, „oczko”, które twórcy serialu puszczają do widzów mówiąc im: „spokojnie, Jon Snow jednak będzie żył”. Innym bardzo frapującym momentem, zdaje się być także końcówka teasera, w której pokazana jest konfrontacja powracającego Brana Starka z nieumarłym Królem Nocy (Night King).

Jak więc potoczą się losy bohaterów szóstego sezonu „Gry o tron”? Dowiemy się już w najbliższą niedzielę 24 kwietnia, kiedy to będzie miała miejsce jego premiera.

ZOBACZ TAKŻE:

No to jest galeria na szóstkę!

Opublikowany przez AutoStuff na 14 kwietnia 2016


Dodał(a): Jakub Rusak Wtorek 19.04.2016