Gra o tron - sezon 4

Wielkimi krokami zbliża się premiera kolejnego czwartego już sezonu rewelacyjnego serialu Gra o tron. Po zimowej przerwie serial na antenę wróci siódmego kwietnia.
seriale HBO


Serial telewizji HBO to jedna z najpopularniejszych telewizyjnych produkcji ostatnich lat. Zbliżający się sezon według zapewnień producentów ma być jednym z najkrwawszych w historii serialu. Mało tego! Będzie także przesycony niezwykle realistycznymi i wręcz drastycznymi scenami walki.

Westereos to fantastyczny świat przypominający czasy średniowiecza. Mieszka w nim kilka zaciekle walczących o tron rodów. Każdy z nich chce rządzić. Nikt nie ma skrupułów. Wszyscy uciekają się do intryg, zdrad i … morderstw. Gra toczy się na śmierć i życie.

belka_zobacz-galerie.jpg

W czwartej odsłonie walka o żelazny tron stanie się jeszcze bardziej zaciekła. Stannis Baratheon odbuduje swoją armię. Lannisterowie, którzy dalej na nim zasiadają  staną przed wielkim czającym się na południu i na wschodzie zagrożeniem. Więcej szczegółów nie znamy. HBO zapowiada jednak, że będą niespodziewane zwroty akcji, które sprawią, że będziesz czekał z niecierpliwością na kolejne odcinki.

Jeśli myślisz, że serial skończy się na czwartym sezonie jesteś w błędzie. Producenci zapowiedzieli, że Gra o tron zakończy się po 7 bądź ośmiu sezonach
Dodał(a): Johny B. Czwartek 03.04.2014