"Gotowanie na marihuanie". Ruszył nowy kulinarny show

Netflix nie poddaje się i po kiepsko przyjętym „Gotowaniu na haju” rusza z „Gotowaniem na marihuanie”. Kulinarny talent show trafił już na platformę.
iStock-940375028.jpg

Serwis streamingowy reklamuje swój projekt jako „pierwszy w historii w historii program o gotowaniu, w którym szefowie kuchni serwują gospodarzom programu i gościom specjalnym wprawiające w błogi nastrój przysmaki. Ich sekretne składniki Zioło, THC, CBD”.

ZOBACZ TAKŻE: PALENIE MARIHUANY A KORONAWIRUS. SPECJALISTA ODPOWIADA

Wszyscy, którzy spodziewają się, że zobaczą na ekranie rozbawione towarzystwo zajadające się ciasteczkami z marihuaną, mogą się mocno rozczarować. Produkcja zapowiada, że najlepsi kucharze z całego świata przygotują wymyślne dania z dodatkiem „zieleniny”. W oficjalnym opisie programu można też przeczytać, że nic w nim nie przypala się przez przypadek. A to już konkretna obietnica.Przygotowano 6 odcinków. W każdym z nich zmierzy się trzech szefów kuchni, których zadanie polega na przyrządzeniu trzydaniowego menu z dodatkiem konopi. Kolejne odsłony programu mają inny motyw przewodni – od kuchni świata poprzez weselne menu aż do świąt na haju. Dla zwycięzcy przygotowano 10 tys. dolarów nagrody. 

W jury zasiada piosenkarka Kelis oraz szef kuchni Leather Storrs a także zmieniający się co odcinek goście specjalni.

Oczyma wyobraźni widzimy polską edycję programu z Magdą Gessler za stołem jurorskim. Wtedy legendarne pytanie „dlaczego wy trujecie ludzi” nabrałoby zupełnie innego znaczenia.


ZOBACZ GALERIĘ: DZIEWICA MOBILNA I INNE MARKI. ZNANE PRODUKTY PO POLSKU Dodał(a): Adam Barabasz / fot. iStock Wtorek 21.04.2020