Gorąca perkusistka - A Yeon

Pokaż pupę, a będziesz popularna – takim prawem rządzi się internet, ale to przypadłość wywodząca się ze świata realnego z pierwszej dekady XXI wieku. Wtedy to reklamy epatowały seksualnością i nagością, czyli „szczuły cycem”. Teraz golizna też się sprzedaje, wiemy o tym doskonale.


Ale o ile my przedstawiamy Wam sesje z modelkami, które pozują, bo mają świetne predyspozycje, więc taką ścieżkę wybrały i uważamy to za prosty układ, o tyle rozbieranie się didżejek, gitarzystek (Jesse Greenberg) czy perkusistek jest już lekką egzotyką. Bardzo przyjemną egzotyką!

Bo gdyby wspomniane dziewczyny nie miały talentu albo ich jedynym talentem było rozbieranie się, to można by im zarzucać, że niepotrzebnie pchają się do obcych im zajęć, licząc na rozgłos. A tak i ucho zadowolone, i oko nasycone.Koreańska artystka A Yeon to bardzo utalentowana perkusistka. Nie wnikamy w jej metrykę, ale na oko ma około 20 lat. Choć Azjatki zazwyczaj wyglądają młodziej (choćby 50-letnia Bai Ling!). Pomyka na garach, tak że jej ramiączka bielizny zsuwają się od machania łapkami. Bo kluczowe jest właśnie, że A Yeon gra zazwyczaj albo właśnie w bieliźnie, albo w seksownych ciuszkach, jak krótkie spódniczki czy wydekoltowane bluzki.

Ale oczywiście talentu jej nie odbieramy, a doceniają ją również profesjonalne organizacje. W 2016 roku zdobyła nagrodę Rookie Asia Awards za 2016 rok, czyli odznaczenie dla najlepszej muzycznej debiutantki w Azji. Dorzucamy do tego naszą nagrodę dla Najgorętszej Pani od Muzyki 2016.A Yeon na youtube zdobywa odsłony solo (ma ich ponad 5 milionów), ale na co dzień gra w zespole Bepop. Do tego żwawo pomyka na pianinku. Jednak nas bardziej interesują jednak jej gary.

Zobacz też zdolne Chinki - jedna 28, druga 22 lata. Tak, również nie wyglądają na tyle. Perkusja ma się w Azji wyśmienicie. Poczekaj albo przewiń do 2 minuty!


Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: instagram.com/ayeon3131 Czwartek 03.11.2016