Godność przeliczona na ruble

Ile kosztuje nocka z cudzą dziewczyną? A pocałunek na oczach partnera? Sprawdził to Grigory – rozpuszczony 17-latek z Rosji. Pod przykrywką eksperymentów socjologicznych płaci przechodniom za różne dziwne rzeczy.
grisha-mamurin.jpg

O Grishy Mamurinie, znanym na YouTubie jako Gregory Goldsheid pisaliśmy jakiś czas temu, gdy Grigory zaczął swoją „działalność”. Płacił przypadkowym osobom za wylizywanie butów, rozbieranie się w centrum miast czy picie jego moczu. Małolat ma kasy jak lodu, bo jego dziadkiem jest Igor Neklyudov – potentat mediowy, magnat nieruchomości, multimilioner. Dzieciak dostaje swoje kieszonkowe, a rodzice podobno wiedzą o działalności syna. Trudno żeby nie wiedzieli, skoro jego filmiki odtwarzane są miliony razy.

Chłopak próbował kręcić pranki, ale okazał się w tym zbyt słaby. Wrócił więc do tego, co wychodziło mu poprzednio, czyli do wyceny godności Rosjan. Z plikiem pieniędzy w kieszeni lub czasami z walizką rubli w bagażniku, wybiera się z nowymi wyzwaniami, które filmuje z ukrycia jego operator. Widzieliśmy, jak niektóre podobne wkręty kończą się w innych krajach pobiciem, ale akurat pokazywani przez Grishę przechodnie, wykazywali zainteresowanie propozycjami. Zazwyczaj gdy stawka rosła.

I tak możemy zobaczyć sytuacje, w których przypadkowe osoby wykonują polecenia Grishy za konkretne stawki.

Strzelanie do psa, 580 zł:


Nocka z cudzą partnerką, 14 300 zł (kwota wyjściowa to 8 600 zł):


Szorowanie auta w bieliźnie, 800 – 1000 zł:


Oddanie stanika, 290 – 580 zł:


Całowanie cudzej dziewczyny, 600 – 1200 zł:


Obmacywanie nago, od 900 zł:CZASAMI I POLSKA TO STAN UMYSŁU

Skaczemy! Hop, hop, hop. Prawie jak na rajdzie. Gdzie prawie robi wielką różnicę...

Opublikowany przez AutoStuff na 18 kwietnia 2016
Dodał(a): Paweł Jaśkowski Poniedziałek 18.04.2016