Gdzie pojechać na wakacje 2020?

Nie masz pomysłu na urlop? A może spontaniczny wypad do ciepłych krajów? Podpowiadamy dwie świetne miejscówki, do których najchętniej udają się fani wakacji typu last minute.

small cesar-cede-ZuYtbZjcYzU-unsplash.jpg

Zaplanowanie wakacji w trybie last minute nie dla wszystkich jest takie łatwe (mimo że również ma wiele plusów). Ciężko dokonać rezerwacji, gdy nie masz pewności na przykład co do terminu urlopu. Wybór kierunku podróży to druga kwestia, która może nastręczać wątpliwości.

Co robić, kiedy już otrzymamy zielone światło od szefa lub niespodziewanie wpadnie nam do portfela dodatkowa porcja gotówki, ale wydaje się, że za późno na zaplanowanie wakacji marzeń? W takiej sytuacji idealnym pomysłem może okazać się oferta last minute.

Wakacje last minute? Na przykład z biurem podróży Dream Tours

Organizację urlopu warto powierzyć specjalistom w dziedzinie spełniania podróżniczych marzeń. Konsultanci służą swoją wiedzą w razie jakichkolwiek wątpliwości. Podczas dokonywania wyboru odpowiedniego biura podróży miej na uwadze doświadczenie w branży turystycznej – z pewnością dobrym wyborem będzie istniejący na rynku od lat i ceniony przez klientów www.dreamtours.pl/.

Turcja dla każdego – idealna opcja wakacji last minute

Turcja to kierunek, który zadowoli każdego wczasowicza. Sezon w tym kraju trwa praktycznie cały rok. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby wybrać się na urlop w najbardziej dogodnym terminie, nawet kiedy przypadnie on poza najwyższym sezonem. Jest to nawet wskazane, ponieważ pozwala uniknąć tłumów i tropikalnych temperatur.

daniil-vnoutchkov-Zd6dhJhy_D0-unsplash.jpg

Urlop poza sezonem (rekomendowanymi miesiącami są czerwiec lub wrzesień) wiąże się także z niższymi cenami. Hotele o wysokim standardzie, zapewniające wypoczynek w trybie all inclusive, są wówczas dostępne w bardzo przystępnej cenie. Jeżeli nie masz pomysłu na wakacje, Turcja last minute z pewnością miło cię zaskoczy.

Co za Meksyk! – czyli last minute do Meksyku

W ostatniej chwili wpadłeś na pomysł wyjazdu na urlop do nieco mniej obleganego kraju? Proponujemy Meksyk. Pod adresem www.dreamtours.pl/wakacje/meksyk znajdziesz najciekawsze oferty wakacyjne. Meksyk kusi nie tylko bajecznymi hotelami, słońcem i rajskimi plażami; daje także możliwość zwiedzania zabytków i podziwiania skarbów lokalnej architektury.

marv-watson-UfK0P6WygEE-unsplash.jpg

To jednak nie wszystko – na turystycznej mapie Meksyku nie może zabraknąć świątyń Majów, wiosek indiańskich, czy np. ruin w Uxmal. Z gorącego słonecznego kurortu, mieszczącego się nad rajską plażą (Playa del Carmen) można wybrać się na fascynującą wycieczkę do miejsc pełnych lokalnej kultury, sztuki i perełek architektury (Tulum i okolice). Meksyk łączy w sobie klimat słonecznych kurortów z magią pradawnych zabytków.

 To co, czas się pakować! 

Materiał promocyjny


Dodał(a): Izabela Popko Piątek 31.01.2020