Fisz Emade dołożyli Titusowi

Wczoraj (tj. 22 listopada) warszawska przestrzeń Sofo Factory i 2300 osób przeniosło się w kosmos! Fisz Emade i Acid Drinkers dali ostro po garach!
fisz nagroda


Pisk publiczności rozstrzygnął przyjacielski pojedynek Acid Drinkers i Fisz Emade Tworzywo na korzyść hip-hopu! Chłopaki z jednego i drugiego zespołu wprawili fanów w kosmiczną ekstazę! Zespoły zagrały na dwóch przeciwległych scenach, które oddzieliła ponad dwutysięczna publiczność. Energetyczna i jedyna w swoim rodzaju współpraca sceniczna Acid Drinkers i Fisz Emade Tworzywo rozgrywała się w formacie czterech rund. Miazga!

titus.jpg
Zespoły wykonywały swoje utwory, coverowały kawałki adwersarzy czy aranżowały swoje piosenki pod narzucone im przez DJ'a Kostka style muzyczne. Publiczność mogła usłyszeć m.in. hit Garego Neumana „Cars” w wykonaniu obu zespołów, autorską wersję „Drug Dealer” Acid Drinkers w aranżacji Fisza Emade Tworzywo i na odwrót - utwór braci Waglewskich „Dziecko we mgle” przejęte przez Acidów. Wszystko to sprawiało, że ciary przechodziły po plecach! Ludzi przeszywał piorun ekstazy!

„Całe to wydarzenie jest pewnego rodzaju niespodzianką. To nowa rzecz i publiczność poznaje nas z innej strony muzycznej. Z tej okazji zabieramy się za rzeczy, za które nie łapaliśmy się wcześniej” komentował lider Acid Drinkers – Titus.

fisz nosowska.jpg
„Jest to ciekawe doświadczenie, kiedy nie tylko grasz koncert, ale przy okazji jesteś też słuchaczem i widzem. Nigdy czegoś takiego nie przeżyłem. W takich koncertach najważniejsze są emocje” dorzucił Fisz.

Walka była bardzo wyrównana w pierwszej rundzie publiczność zagłosowała na Acid Drinkers, w drugiej i trzeciej głośniejszy aplauz przypadł dla ich rywali. Nie lada zaskoczeniem dla widzów i dla artystów  - Fisza i Emade - był gość specjalny, który w czwartej rundzie pojawił się na scenie Acid Drinkers.

acid drinkers .jpg
Nestor rodu Waglewskich dołączył do Titusa i razem z jego zespołem wykonał  utwór „Pump the plastick heart”, którego słuchając aż chciało pójść się w pogo!  Na przeciwległej scenie pojawiła się natomiast Kasia Nosowska, która wraz z Fiszem Emade Tworzywo wykonała utwór „Piórko”. Z tej konkurencji zwycięsko wyszli Poznaniacy. Po zliczeniu wszystkich punktów okazało się, że triumfatorem pierwszej polskiej edycji Red Bull Soundclash zostali Fisz Emade Tworzywo!

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zagraliśmy z Acid Drinkers” komentował po ogłoszeniu wyniku Fisz. Dziękujemy bardzo publiczności i Acid Drinkers, którymi w młodości się inspirowaliśmy” dodał.

Czekamy na kolejną edycję!


Dodał(a): Ostatni mohikanin Piątek 23.11.2012