Film – pomysł na romantyczny wieczór z dziewczyną

Jeśli chciałbyś spędzić ze swoją dziewczyną romantyczny wieczór, ale pod koniec twojej wypłaty zostało jeszcze bardzo dużo miesiąca i nie masz kasy, żeby zabrać ją na kolację do miasta, to się nie martw. Mamy bowiem dla ciebie dobre rozwiązanie, które z pewnością sprawi, że będzie to miły wieczór. I istnieją duże szanse, że skończy się on także wspólnym porankiem.
iStock-629144250.jpg

Naszym zdaniem jednym z najlepszych pomysłów na romantyczny wieczór we dwoje jest wspólne obejrzenie filmu. Najlepiej u ciebie. Nie chodzi jednak o to byś zaprosił swoją dziewczynę do domu, odpalił browar i włączył swój ulubiony film w rodzaju „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną” czy „Ludzkiej stonogi 2” i czekał na cuda. Aby rzeczywiście było romantycznie, musisz iść na pewne ustępstwa i raczej postarać się trafić w gusta dziewczyny niż swoje.

Dobry film na wieczór we dwoje, czyli jaki?

Dobry film dla pary, to przede wszystkim taki, który zbuduje między wami odpowiednią atmosferę erotycznego napięcia. Nie ma jednak konkretnej recepty, jak takie napięcie zbudować, ani też konkretnych tytułów, które można by włączyć, by to osiągnąć. Strategii jest wiele i ich wybór zależy przede wszystkim od tego, co lubi i jaka jest twoja dziewczyna.

Komedia romantyczna

Możesz włączyć więc jakąś lekkostrawną komedię romantyczną, przy której oboje się uśmiejecie (albo tylko ona) i która przy okazji roztoczy przed wami wizję waszego związku rodem z produkcji Hollywood (albo tylko przed nią). Ty zaś po prostu wykorzystasz sytuację i pomożesz (głównie jej) marzeniom się spełnić. Tylko pamiętaj żebyś zaopatrzył się w jakieś świeczki i kadzidełka, które ten romantyczny i hollywoodzki klimat podtrzymają.
Filmy, które się nadadzą:
„50 pierwszych randek”, „O północy w Paryżu”, „Powiedz tak”.

Horror

Dobrym pomysłem na film dla dwojga może być również horror. Jak już wspomnieliśmy nie mamy tu na myśli „Ludzkiej stonogi 2” ani innego filmu, po którym twoja laska ucieknie w popłochu do siebie albo trafi do Tworek ze stanami lękowymi w ostatnim stadium depresji, tylko raczej lekki „horrorek”, który ciebie bardziej rozśmieszy a ją lekko wystraszy.

Nie ma lepszej okazji, byś pokazał jej jak twardy i męski jesteś, i jak bardzo przy tobie nic jej nie grozi. Poza tym istnieje duża szansa, że ona zechce się wtulić w ciebie w trakcie bardziej drastycznych scen, a po chwili być może już oboje zapomnicie o tym, co się dzieje na ekranie telewizora.
Filmy, które się nadadzą: „Paranormal Activity”, „Sierociniec”, „Oszukać przeznaczenie”, „Zabójcze ciało”.

Film erotyczny
Ostatnią propozycją może być też film erotyczny. Oczywiście musisz być absolutnie pewien, że twoja dziewczyna lubi te klimaty i jest na nie przygotowana. W przeciwnym wypadku może uznać cię, w najlepszym razie, za niewyżytego zboka, a w najgorszym – za jakiegoś zwyrola. Jeśli jednak będziesz pewny, że taki scenariusz nie będzie miał miejsca, obejrzycie razem jakieś delikatne porno, które z pewnością was rozgrzeje i zachęci do odtworzenia kilku scen w rzeczywistości.
Filmy, które się nadadzą:
tu musicie zdać się sami na siebie.
Dodał(a): Bartosz Mętrak/ fot. istock.com Czwartek 13.07.2017