Film "Breaking Bad" już wkrótce. Zobacz zwiastun.

Jedenaście lat od premiery pierwszego odcinka „Breaking Bad” wraca w filmowej wersji. Spin-off serialu będzie już wkrótce dostępny.

ELCAMINO.jpeg
Od finału serii minęło już sześć lat – ostatni odcinek „Breaking Bad” miał swoją polską premierę 18 grudnia 2013. Nic więc dziwnego, że fani zaczynali się niecierpliwić. Za scenariusz i reżyserię opowiada Vince Gilligan, który stoi za sukcesem serialu. Premiera jest zaplanowana na 11. października. 

Ujawniono, że Arraon Paul znów wcieli się w rolę Jesse Pinkmana. Oprócz niego ponownie na ekranie zobaczymy Matta Jonesa (Badger) i Charlesa Bakera (Skinny Pete). Reszta obsady – podobnie jak fabuła – pozostaje tajemnicą. Wiadomo jedynie, że Pinkman przeżył ucieczkę z niewoli i musi zmierzyć się ze swoja przeszłością.Od czasu premiery w 2008 roku historia nauczyciela chemii produkującego metamfetaminę spotkała się z wielkim uznaniem publiczności i krytyków. Produkcja Netflixa zajęła 13. miejsce w rankingu najlepiej napisanych seriali wg Amerykańskiej Gildii Scenarzystów. 

Czy ekipie odrobiła zadanie domowe i nie powtórzy błędów poprzedników, którzy realizowali kiepskie filmy na podstawie genialnych seriali? O tym, czy filmowa wersja "Breaking Bad" udźwignie legendę serialu przekonamy się już za trzy tygodnie. 

Sonda

Obejrzysz "El Camino. Breaking Bad"?

ZOBACZ TAKŻE: "RAMBO: OSTATNIA KREW" - NAJNOWSZY ZWIASTUN. 

 Dodał(a): Adam Barabasz / fot. Netflix Wtorek 24.09.2019