Fałszywe testy na koronawirusa do kupienia w biurach podróży

Na Ukrainie za hajs załatwisz wszystko, trzeba tylko wiedzieć, gdzie posmarować. Ostatnio pojawiły się tam wykonane już testy na koronawirusa z negatywnym wynikiem. Oferują je miejscowe biura podróży. Wszystko w jednym celu.
iStock-1214067137.jpg

W tym kraju fałszywe wyniki testów na koronawirusa to już rzecz powszechna. Oferują je głównie biura podróży, które załatwiają wszelkie formalności bez poddawania klientów testom. Kwota, jaką trzeba za to zapłacić nie jest znana, ale ukraińskie media określają ją jako "niewielką", a że na Ukrainie wszystko jest tańsze niż w Polsce, to można się domyślać, że to groszowe sprawy. 

Sprawdź koniecznie: Nie wpuścili jej do sklepu bez maseczki. Założyła na twarz majtki

Ludzie zmęczeni pandemią postanowili odłożyć bezpieczeństwo na plan dalszy i postawić na własną rozrywkę. Wykonanie testu i oczekiwanie na wyniki zajmuje dużo czasu, a w tej sytuacji wystarczy kupić potrzebne zaświadczenie i wszystko idzie zgodnie z planem. Rodzina może jechać na urlop bez obaw, że na lotnisku zostanie zatrzymana.

Sonda

Kupiłbyś fałszywy test na koronawirusa?


Liczba zakażonych na świecie przekroczyła 28 mln. Kolejka do zrobienia testów na wirusa jest ogromna, a niektórych granic nie można przekroczyć bez odpowiedniego zaświadczenia. Niecierpliwi przez takie rozwiązania narażają wiele osób. Dużo mówiło się o sprzeciwie co do zakładania maseczek. Tomasz Karolak został nawet wyrzucony z Ikei za to, że nie osłaniał ust i nosa, ale kombinowanie z fałszywym testem to już wyższy poziom konfrontacji z obostrzeniami.

Wiadomo, że koronawirus stwarza bardzo poważne zagrożenie. Sam "The Rock" opowiedział o swojej walce z COVID–19 i prosił swoich fanów o odpowiedzialne zachowanie. Gwiazdor mocno by się rozczarował patrząc na naszych sąsiadów. Być może, jeśli sam niedługo będziesz jechał za granicę, znajdziesz się w jednym środku transportu z kimś z lipnym testem na wirusa. Tym bardziej nie rozstawaj się z maseczką.Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / istockphoto.com Piątek 11.09.2020