Facet u kosmetologa: kiedy warto przekonać się do wizyty?

Czy zabiegi w gabinecie kosmetologicznym to domena wyłącznie kobiet? Okazuje się, że panowie mogą w tym miejscu pożegnać się z wieloma kompleksami na temat własnego wyglądu.

small man1 (1).jpg

W męskim mniemaniu wizyty u kosmetologa to typowo kobiece zajęcie. Piłowanie pazurków i ploteczki – właśnie tak większość Panów wyobraża sobie przebieg wizyty u kosmetyczki czy kosmetologa. Nic bardziej mylnego! Wizyta u profesjonalisty to głównie sposób na to, aby zadbać o swój wygląd oraz dobre samopoczucie. Jednym z miejsc, do którego panowie mogą wybrać się bez zażenowania, jest warszawski salon Estetican. Oto kilka zabiegów, jakie oferuje.

Karboksyterapia – co to jest?

Karboksyterapia polega na wprowadzaniu w komórki skóry głowy dwutlenku węgla za pomocą iniekcji (drobnego nakłucia). Jest to zabieg całkowicie bezpieczny i niemal bezbolesny, dlatego nie powoduje on praktycznie żadnego dyskomfortu. Nakłucia są bardzo delikatne, a sam dwutlenek węgla – zupełnie bezpieczny.

man2.jpg

Zabieg karboksyterapii ma na celu pobudzenie krążenia w komórkach skóry głowy. Sprawia, że komórki naszej skóry są lepiej odżywione, a co za tym idzie, wyglądają ładniej i zdrowiej. Dodatkowym, bardzo przekonującym atutem, jest to, że zabieg ten okazuje się być pomocny w leczeniu łysienia plackowatego oraz telogenowego – czyli typowo męskich przypadłości. Reakcja zachodząca w komórkach skóry głowy podczas iniekcji dwutlenku węgla powoduje wzrost i rozmnażanie oraz tworzenie nowych włosów.

Mezoterapia igłowa skóry głowy – na czym polega?

Mezoterapia igłowa skóry głowy polega na bezpośrednim wstrzykiwaniu niewielkich ilości środków leczniczych bezpośrednio pod skórę. Środki te, które najczęściej składają się głównie z substancji przeciwzapalnych, witamin oraz substancji odżywczych dobieranych pod konkretne objawy występujące u danego pacjenta, powodują poprawę jakości włosów, hamuje ich wypadnie oraz może powodować odrost nowych włosów.

107386443_276809906906360_3645290081993565079_n.jpg

Zabieg ten, podobnie jak karboksyterapia, jest całkowicie bezpieczny, mało inwazyjny oraz nie powoduje silnego bólu. Przynosi on za to niesamowite rezultaty!

Na jaki zabieg warto się zdecydować?

Mezoterapia igłowa skóry głowy w połączeniu z karboksyterapią dają imponujące efekty, nawzajem uzupełniając swoje działanie. Jeżeli nie wiesz, który zabieg będzie dla Ciebie najlepszy, skorzystaj z porady ekspertów. Czekają oni na Ciebie w gabinecie kosmetologicznym Estetican, który znajduje się pod adresem Gen. W. Andersa 23 w Warszawie.

Więcej informacji o ofercie salonu znajdziesz na: www.estetican.pl.

Materiał promocyjny


Dodał(a): Izabela Popko Wtorek 02.02.2021