Faceci mierzą swoje penisy rolkami po papierze toaletowym

W internecie pojawił się nowy trend sprawdzania wielkości swojej męskości. Przy pomocy tekturowej rolki po zużytym papierze toaletowym.
iStock-470714451.jpg

Zawsze brakowało jakiejś uniwersalnej miary dla męskiego przyrodzenia, która pozwoliłaby dokładnie określić, kiedy penis jest duży, a kiedy tylko przeciętny lub mały. Teraz internet znalazł taki szablon i jest to tekturowa rurka po zużytym papierze toaletowym. I jest ona użyteczna podwójnie – można nią zmierzyć zarówno grubość, jak i długość.

Jeśli więc twój penis nie wystaje z rurki, to oznacza, że jest mały, bo ma mniej więcej 11 cm. Wystaje mniej więcej 2 cm – to znaczy, że jest średni. 4 cm – duży, natomiast wszystko powyżej to już rozmiar godny aktora porno i powinieneś zastanowić się nad karierą w różowej branży.

Co do grubości. Rurka ma mniej więcej 11-12 cm obwodu. Jest to wówczas penis średni. Wszystko poniżej oznacza mały sprzęt, natomiast powyżej – przyrodzenie godne łysego z Brazzers (chyba wiecie, o kim mowa).

Choć oczywiście nie radzimy mierzyć penisa w ogóle. Wszak wszyscy wiemy, że można popaść tylko w niepotrzebne kompleksy. Bo przecież nie liczy się różdżka, tylko to, co jesteś w stanie nią wyczarować. 

Screenshot-2018-2-2 裏垢のお作法 on Twitter.png


ZOBACZ TEŻ:Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. istockphoto.com Piątek 02.02.2018