F1 po recyklingu

Co można zrobić ze zużytego bolidu F1 lub Nascar? Stacje dokującą do iPhone`a i iPoda!
ixoost.jpg


iXoost to idealny gadżet dla fascynatów wyczynowej motoryzacji. Ta stacja dokująca zrobiona jest z układu wydechowego pokręconego jak urzędnicze procedury w Polsce. Specjalna pięcioosiowa maszyna wygnie rury w kształt jaki tylko zechcesz, nawet w kształt krakowskiego precla. Plątanina metalu podłączona jest do aluminiowej bazy z litego bloku. Zamszowe i skórzane dodają stacji uroku, a możliwość szerokiej konfiguracji kolorystycznej elementów metalowych i skórzanych, sprawią z tego gadżetu sprzęt bardzo osobisty.

Te ręcznie kute cacka z Modeny możesz zamówić również w zależności od upodobań motoryzacyjnych. Do wyboru masz stacje w wersjach 8-, 10- i 12-zaworowej.  Największy zestaw składa się z 3 tweeterów 28mm, 3 średniotonowych głośników 25mm, 2 subwooferów 100mm, 1 subwoofera 200mm, 2 wentylatorów 200mm. Moc stacji to 4 x 70W, a do tego aktywny subwoofer o mocy 14oW.
Zestawy tańsze mają mniej głośników. No właśnie – jaki jest koszt? Musisz napisać maila z zapytaniem, ponieważ panowie z iXoost dobiorą też dla ciebie odpowiednią rurę.
ixoost3.jpg

Dodał(a): gianni Wtorek 12.06.2012