Esquire Weekend w Galerii Mokotów

„Esquire Weekend” to trzy dni, podczas których galeria handlowa będzie miejscem, gdzie wybierzesz się sam, a nie zaciągnięty przez swoją kobietę do trzymania toreb i oceny stylówek.
esquire-weekend-w-galerii-mokotow_57d95b1b.png

W dniach 16 – 18 września w Galerii Mokotów w Warszawie koledzy z redakcji „Esquire” organizują event dla facetów, którzy stawiają na styl i elegancję oraz obracają się w męskich trendach modowych. Ale jeśli ten temat jest Ci obcy, na miejscu znajdziesz fachowców z dziedziny mody, technologii, motoryzacji czy męskiej pielęgnacji, którzy odpowiedzą na pytania, które do tej pory wstydziłeś się zadać.

Dopisz się do wydarzenia na Facebooku, by nie zapomnieć o tym evencie.

> Strefa mody z marką Pepe Jeans London
 Marka Pepe Jeans powstała ponad 40 lat temu w Londynie, z potrzeby oryginalności. W tamtych czasach, kiedy dżinsy były dostępne tylko w dwóch fasonach i dwóch kolorach, pojawienie się na rynku spodni z indywidualnymi wykończeniami było strzałem w dziesiątkę i wybawieniem dla młodych ludzi, chcących wyróżnić się z nijakiego tłumu. Dzięki swojemu podejściu, Pepe Jeans szybko pokonało swoich amerykańskich konkurentów na brytyjskim rynku, w krótkim czasie sława marki przekroczyła granice i uczyniła ją globalną. W dalszym ciągu jednak jej główną inspiracją i punktem odniesienia jest Londyn, a kolekcje ciągle próbują sprostać wymaganiom klientów, spragnionych indywidualnego podejścia.     Z myślą o nich marka oferuje usługę Custom Studio, w którym zakupiony denim można poddać personalizacji, a wytarcia, nity i laserowo wypalane rysunki czynią ubrania niepowtarzalnymi.

Korzystający ze strefy marki Pepe Jeans London w Galerii Mokotów otrzymają ekstra rabat na zakupy w salonie oraz zaproszenie na darmową personalizację w Custom Studio.

Screen-Shot-2016-09-08-at-10.54_.51__57d06ddf.png

> Strefa barber z Rostowski Barber Shop
Rostowski Barber Shop to pierwsze tego typu miejsce w Warszawie, stworzone dla mężczyzn, którzy chcą profesjonalnie zadbać o swoje brody. Działa od 2014 roku w centrum Warszawy. Podczas Esquire Weekend chętni mężczyźni będą mogli skorzystać z bezpłatnej pielęgnacji swojej brody w najlepszym wydaniu.

DSC_8034-(2)-(1)_57d0532d.jpg

 > Strefa motoryzacyjna z Domem Volvo
Specjalnie z okazji Esquire Weekend do Galerii Mokotów wjedzie na czas naszego wydarzenia piękny model VOLVO V90.> Strefa Citi Handlowy
 W warszawskiej Galerii Mokotów będzie można odwiedzić też specjalną strefę Citi Handlowy. Dzięki niej na miejscu dowiesz się więcej m.in o Karcie Kredytowej Citibank World Mastercard, która umożliwi ci nie tylko większą swobodę w planowaniu wydatków dzięki możliwościom kredytowym, ale również przyniesie wiele dodatkowych atrakcji takich jak zbieranie punktów, a następnie spłacanie nimi części zadłużenia lub wymianę na vouchery i nagrody. Co więcej  Karta Kredytowa Citibank World Mastercard to jeszcze więcej zakupowych możliwości. W wybranych sklepach czekają na ciebie specjalne oferty, m.in. 25% zniżki na drugą rzecz w sklepach H&M czy bony na zakupy w sieci perfumerii Douglas.

> Strefa pielęgnacji z Vichy Homme
W czasie Esquire Weekend mężczyźni będą mogli przetestować nowe kosmetyki i skorzystać z porad dermokonsultantek Vichy Homme. Produkty Vichy doskonale dopasowują się do potrzeb skóry każdego mężczyzny. Stworzone przez ekspertów produkty zachowują swoją skuteczność nawet przy intensywnym trybie życia, a hipoalergiczne kosmetyki Vichy przeznaczone są również dla skór wrażliwych.

Zrzut-ekranu-2016-09-14-o-07.25_.26__57d8cdf8.png
Dodał(a): ckm.pl Środa 14.09.2016