Epicki zwiastun Suicide Squad

Mówi się, że trailer filmu zawiera najlepsze jego momenty. I zazwyczaj pierwszy zwiastun jest tym, który powinien zakończyć promowanie obrazu. Kolejne są już odgrzewanymi kotletami, miksem scen z poprzednich wideo i pokazują nudne sceny. Ale nie trailery „Suicide Squad”.
suicide-squad-otw.jpg

To już trzeci epicki zwiastun filmu „Suicide Squad”, który podsyca nasz apetyt na tę produkcję i przekonuje do wpisania daty 5 sierpnia 2016 do kalendarza, by nie przegapić jej premiery. Genialne połączenie dynamicznych i zabawnych scen z odpowiednią muzyką, to coś, co ludziom od promocji tego tytułu wychodzi rewelacyjnie.

Sam film oparty jest na komiksie o tym samym tytule. Grupa najniebezpieczniejszych przestępców dostaje wybór – odsiadywać dożywotnie wyroki, bądź spróbować odkupić winy, podejmując się misji samobójczej. Jednak nie od początku antybohaterowie (którzy mają być bohaterami) zdają sobie sprawę z beznadziejności nowej sytuacji.Rząd USA postanawia oswobodzić kilku z nich, wyposażyć w najpotężniejszą broń, jaką dysponuje i posłać na pewną śmierć, licząc na zaangażowanie grupy zwyrodnialców. Fabuła rozgrywać się będzie wokół kwestii ich świadomości beznadziejności sytuacji – czy dokończą zadanie, czy spróbują skorzystać z okazji i zapaść się pod ziemię.

Świetna obsada, dynamika wydarzeń, doskonałe efekty specjalne, oprawa dźwiękowa oraz ostatnia rola Willa Smitha, zanim postanowił, że grać będzie jedynie pozytywnych bohaterów.

SUICIDE SQUAD 2016 (Legion Samobójców)
gat.: fantasy, akcja
scenariusz i reżyseria: David Ayer
premiera światowa: 5 sierpnia 2016
obsada:
Margot Robbie - Harley Quinn
Will Smith - Deadshot
Jared Leto - Joker
Joel Kinnaman - Rick Flagg
Jai Courtney - Boomerang
Cara Delevingne - Enchantress
Adewale Akinnuoye-Agbaje - Killer Croc
Viola Davis - Amanda Waller

suicide-squad-plakat.jpg
Dodał(a): Paweł Jaśkowski Poniedziałek 11.04.2016