Ekologia z bąbelkami

Specjalny wynalazek dla miłośników ekologii i gazowanych napojów od SodaStream! Dzięki temu urządzeniu będziesz mógł sam przyrządzić napój i dopasować poziom nagazowania napoju do własnych preferencji.
sodastrem1.jpg
SodaStream to ekspres do napojów gazowanych, dzięki któremu w parę sekund będziesz mógł przygotować napój taki, jaki chcesz. Jest to alternatywa dla kupnych napojów butelkowanych bądź puszkowanych. Za jego pomocą możesz samodzielnie zamienić zwykłą wodę w napój gazowany, prosto i szybko. Dzieje się to poprzez nasycenie wody znajdującym się w naboju dwutlenkiem węgla.  Ekspres umożliwia również dostosowanie poziomu nagazowania napoju do własnych preferencji -  woda lekko, średnio czy mocno gazowa? Nic prostszego. W zależności od tego, ile CO2 wpuścisz do swojego napoju, tak gazowany on będzie. Do wyprodukowania wody gazowanej można stosować także wodę z kranu, która według Sanepidu oraz stacji uzdatniania wody nadaje się  w Polsce do spożycia bez sodastrem3.jpggotowania. Dodatkowo, w Polsce dostępnych jest obecnie 10 smaków syropów, dzięki którym możemy przygotować napój o dowolnym smaku.

Ekspres do napojów gazowanych SodaStream wprowadza nową jakość na rynek napojów gazowanych. Dotychczas, by ugasić pragnienie bąbelkami, musieliśmy skorzystać z oferty sklepowej, a potem borykać się z zalegającymi w domu lub śmietniku butelkami PET. Poza tym duża butelka napoju gazowanego już po paru godzinach przestaje orzeźwiać tak, jak tuż po otwarciu. Urządzenie SodaStream po pierwsze zapewnia nam możliwość przygotowywania zawsze świeżych napojów, a po drugie – pozwala dozować sobie zarówno poziom bąbelków, jak i intensywność smaku. W Polsce dostępnych jest obecnie 10 syropów do ekspresów SodaStream. Wśród nich są te, które najbardziej lubimy (lemoniada, pomarańcza, Ice Tea, itd.).

Celem rewolucji SodaStream jest inspirowanie konsumentów do zmian w stylu życia. Wybierz jeden z domowych ekspresów do napojów gazowanych i zacznij tworzyć swoje bąbelki już dziś!
Każdy ekspres SodaStream wyposażony jest w specjalnie zaprojektowaną, bezpieczną butelkę karbonizującą, która może być użytkowana przez 3 lata. Za jej sprawą, oszczędzamy do 2 tys. plastikowych butelek i aluminiowych puszek rocznie.

napoje.jpg
Użytkowanie ekspresu do napojów gazowanych daje realne korzyści, przekładające się zarówno na ochronę środowiska, jak i zaplanowanie dużych oszczędności. SodaStream wyposażony jest również w wymienny nabój z lekkiego aluminium, zawierający CO2. Jest to serce urządzenia, dzięki któremu powstają bąbelki. Przygotowaną wodę sodową można także zamienić w napój o dowolnym smaku, dodając wybrany syrop smakowy Soda Mix.

Dodał(a): CKM.PL/mat. prasowe Wtorek 16.09.2014