Ed Sheeran wystąpił w koszulce z orłem na piersi podczas koncertu w Warszawie

To naprawdę miły gest ze strony muzyka, tym bardziej że zobaczyły go setki tysięcy osób.

11 i 12 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyły się dwa koncerty brytyjskiego muzyka Eda Sheerana. Facet jest prawdziwym fenomenem, bo zanim przybył do Polski jego trasę koncertową zdążyło już obejrzeć przeszło 4 mln fanów.

Na warszawskie koncerty bilety wyprzedały się zaś w raptem godzinę, a oba występy obejrzało około 100 tys. osób. I to wszystko, by posłuchać skromnego faceta z gitarą, którego aparycja nie sytuuje go nawet w pobliżu gwiazdy światowego formatu. Głos i charyzma Eda robią jednak swoje.

W tym kontekście założenie koszulki z godłem orła białego na piersi to bardzo znaczący gest, którym Sheeran jeszcze bardziej zdobył serca polskich fanów i podbudował swój wizerunek fajnego gościa z sąsiedztwa.

Gest umniejsza jednak nieco fakt, że muzyk podczas swojej obecnej trasy koncertowej za każdym razem zakładał koszulkę w barwach kraju, w którym akurat występował, więc Polska nie jest tu jakimś wielkim wyjątkiem. Niemniej fani z pewnością mogli się tak poczuć podczas występu, więc mimo że Sheeran zakładał te koszulki pod publiczkę to nie można mu mieć tego za złe.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Instagram Poniedziałek 13.08.2018