Pora doktora: Zabawy ze sobą i niepohamowany głód

Problem z głodem? Z masturbacją? Znamy odpowiedź na każdą dolegliwość!
masturbacja

Przyłapałem swoją dziewczynę na masturbacji

Co sprawia, że kobiety będące w związkach nadal się samo zadowalają? Zawsze myślałem, że zadowalam w pełni swoją dziewczynę. Tymczasem dwa dni temu, gdy wróciłem wcześniej z pracy, zastałem ją na podłodze naszej kuchni z wibratorem... Nie zauważyła mnie i – uwierzcie – krzyczała tak, jak nigdy podczas naszych seansów miłosnych. Czy powinienem coś zrobić? Może jej nie podniecam i za chwilę mnie rzuci?
Eryk z Wałbrzycha


Kobiety często się masturbują. Nawet te, które są w udanych związkach, sięgają po wibrator (lub inny przyrząd miłosny) po to, by doznać szybkiego zaspokojenia. Jest nawet plus tej sytuacji: kobiety podczas seansu autoerotyzmu uczą się wielu sztuczek, które później wykorzystują podczas seksu z partnerami. Będziesz miał więc bardziej doświadczoną dziewczynę. Tylko się cieszyć!Jestem ciągle głodny!
Czy jest jakieś lekarstwo na niepohamowany apetyt? Moja dieta ostatnio wygląda tak: rano wsuwam kanapkę, po drodze cheeseburgera, w pracy kupuję smażone mięso u Chińczyka, wieczorem duża pizza serowa i jakieś chipsy. I tak od roku. Oczywiście zacząłem przybierać na wadze. Próbowałem jeść mniej, ale wtedy chodzę ciągle głodny i wkurzony. Czy możecie mi polecić jakiś program odchudzający? Najlepiej tak, bym nie musiał rezygnować z jedzenia...
Michał ze Śląska


Jedz tak często, jak dotychczas, ale postaraj się ograniczyć lub przynajmniej „odtłuścić” porcję. Tak więc pół kanapki (najlepiej bez masła), hamburgera (nie cheeseburgera), chińskie jedzenie gotowane (zamiast smażonego), mała pizza margarita (miast tłustej serowej), chipsy – jeśli już musisz – to w wersji light. Do tego pij dużo wody, minimum 1,5 litra dziennie. Poza tym zapisz się na siłownię i zacznij uprawiać ćwiczenia aerobowe, czyli w uproszczeniu takie, w których dużo się ruszasz. Trudno nam polecić ci konkretne zadania, gdyż nie mamy danych na temat twojego wieku  wagi. Ale spokojnie, każdy trener na siłowni pomoże ci dobrać odpowiedni dla ciebie zestaw.

Dodał(a): Aleksander Hepner Piątek 23.09.2011