Dziewictwo wylicytowane. 19-letnia Ukrainka zarobi fortunę

19-letnia Ukrainka wystawiła na aukcji swoje dziewictwo i jak należało się spodziewać, dość szybko znalazł się chętny. Wiemy, ile zapłaci szczęśliwy nabywca.
katarina.jpg

O ogłoszeniu zrobiło się głośno jakiś czas temu, o czym pisaliśmy tutaj. Katia pochodzi z Charkowa, ale na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Swoje ogłoszenie umieściła w serwisie Cinderella Escort – jest to polski akcent w tej historii, ponieważ właścicielem portalu jest Polak – Jan Kobielski. 

W nagraniu, które było dołączone do ogłoszenia nastolatka wyjaśnia, że zdecydowała się na sprzedanie dziewictwa, ponieważ chcę podróżować, doświadczyć luksusu i być szczęśliwa. Na koniec filmiku podsumowuje, że jej ciało, to jej wybór. Cnota przyszłej luksusowej podróżniczki została początkowo wyceniona na 100 tys. dolarów, czyli ponad 400 tys. złotych.

ZOBACZ TAKŻE: SEKS OPÓŹNIA STARZENIE. DOWIEDZIONO TO NAUKOWO

Ostatecznie dziewictwo zostało sprzedane za ponad 5 milionów złotych, które zdecydował się zapłacić biznesmen z Monachium. Co więcej, mężczyzna oświadczył, że jest gotów się ożenić z 19-latką.  Oprócz niemieckiego przedsiębiorcy zainteresowanie ofertą wraził prawnik z Nowego Jorku (4,2 mln złotych) i japoński piosenkarz, który zaproponował 3,3 mln złotych.

Do „przekazania towaru” ma dojść w Niemczech, gdzie prostytucja jest legalna. Co ciekawe, nie każdy może zostać klientem agencji, ponieważ na wstępnie trzeba udowodnić posiadanie majątku o wysokości min. 10 mln euro. Dodatkowo przy transakcjach dotyczących dziewictwa wymagana jest zaliczka w wysokości 10% wartości transakcji.

ZOBACZ GALERIĘ: DRAKE MA NOWĄ FURĘ

Dodał(a): Adam Barabasz / fot. YouTube Piątek 17.01.2020