Dziewictwo na aukcji. Cena szokuje

Seks biznes to interes jak każdy inny. Wiadomo, że oprócz tradycyjnych usług czasami trzeba dorzucić coś ekstra. A nic tak nie podbija ceny, jak noc spędzona z dziewicą.

iStock-1140560317.jpg


19-letnia Ekaterina pochodzi z Charkowa, ale na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych. Dziewczyna postanowiła nawiązać współpracę z agencją Cinderella Escort, która zajmuje się licytowaniem usług seksualnych atrakcyjnych kobiet. i za pośrednictwem serwisu postanowiła wystawić na sprzedaż swój pierwszy raz. Okazuje się, że jest to niezwykle pożądany towar na różowym rynku usług seksualnych.  Najdroższa noc z dziewicą została wylicytowana za prawie 6 mln złotych. 


W nagraniu, które jest dołączone do ogłoszenia nastolatka wyjaśnia, że zdecydowała się na sprzedanie dziewictwa, ponieważ chcę podróżować, doświadczyć luksusu i być szczęśliwa. Na koniec filmiku podsumowuje, że jej ciało, to jej wybór. Cnota przyszłej luksusowej podróżniczki została wyceniona na 100 tys. dolarów, czyli ponad 400 tys. złotych.Wydając takie pieniądze, kupujący chce mieć pewność, że nie kupuje kota w worku. Ekatarina przeszła więc specjalne badanie, które potwierdza, że jest dziewicą. Do spotkania ze szczęśliwym nabywcą - ze względów prawnych - może dojść na terenie Niemiec. Klient sam wybiera datę, miasto oraz hotel.

Kiedyś o pierwszym razie pisało się listy do Bravo. Ale te czasy bezpowrotnie minęły.  ZOBACZ TAKŻE: CENNIK USŁUG SEKSUALNYCH W POLSCE Dodał(a): Adam Barabasz / fot. iStock Środa 11.12.2019