Dziewczyny z CKM w teledysku zbyt ostrym dla YouTube’a

Patrycja Banaś i Justyna Wojciukiewicz – dziewczyny z marcowego wydania CKM – wystąpiły w naprawdę gorącym klipie rapera RED-a.

red.jpg


W piątek 1 marca swoją premierę miał nowy singiel RED-a – rapera i producenta, autora m.in. kultowego albumu „Al-Hub”. Do utworu zatytułowanego „Purpurowe wino” zrealizowany został teledysk, który okazał się zbyt hardkorowy jak na standardy YouTube’a.

Przez pierwsze kilka dni jedyną możliwością, by zobaczyć video, było uzyskanie linku i hasła do klipu bezpośrednio od artysty. Od 5 marca klip jest jednak ogólnodostępny tylko i wyłącznie w serwisie… PornHub (raczej nie oglądaj tego w pracy). I jest to prawdopodobnie pierwsza taka sytuacja w Polsce, gdy teledysk zobaczyć można jedynie za pośrednictwem tego portalu.

W tym momencie możesz zapewne pomyśleć, że zważywszy na miejsce publikacji, ten klip to czyste porno. Ale w sumie... tak nie jest – ot, dziewczyny po prostu pokazują w nim nagie piersi, nic więcej.

Stąd też trochę dziwnie nam o tym pisać, ale okazuje się, że znacznie więcej wdzięków Patrycji i Justyny zobaczysz w sesji, która ukazała się w aktualnym, marcowym wydaniu CKM. A to oczywiście znajdziesz tylko w dobrych kioskach.

Chyba nie potrzebujesz dodatkowej zachęty?

53150357_2293935947336090_4247965634928836608_n.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na rok 2019 dostaniesz dwa numery GRATIS! KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): CKM/ fot. screen RED - Purpurowe wino Środa 06.03.2019