Dziewczyna z tatuażami

Gwarantujemy, że absolutnie nic w życiu tej mieszkającej w kalifornijskim San José ślicznotki nie jest zwyczajne!
tattoo_wzorART.jpg
WIZAŻYSTKA UMARŁYCH

Zacznijmy od zawodowych pasji Levy – chociaż w dzieciństwie marzyła, by zostać przedszkolanką, to związała się z zupełnie inną branżą i od dłuższego czasu pracuje w... zakładzie pogrzebowym! Jest tam specjalistką od... przygotowywania zwłok! Jak sama przyznaje, wielką karierę w fotomodelingu traktuje wyłącznie jako sposób na zdobycie środków na dalszą edukację w pogrzebowym fachu. Levy z dumą opowiada, że już niedługo stanie się posiadaczką licencji pozwalającej na założenie własnego zakładu pogrzebowego.

jara_mnie_konkursART.jpg


HISTORYJKI OBRAZKOWE
Choć truposze są wielką pasją Amerykanki, to – niczym prawdziwa kobieta renesansu – interesuje się także mnóstwem innych rzeczy. Choćby, co widać na zdjęciach, tatuażami. „Każdy jest związany z jakąś ważną historią w moim życiu. Niektóre są tak osobiste, że patrząc na nie w lustrze, z trudem po-wstrzymuję łzy” – wyznaje. Kilka tatuaży zdradza poczucie humoru pięknej właścicielki – np. napis „MOM” (ma-ma), który odwrócony do góry nogami i oglądany w łóżku przez kochanka staje się okrzykiem „WOW” (łał).

levy_tran_layout.jpg

SEKS I OBŻARSTWO
Jak panna Tran zdradziła dziennikarzom brytyjskiego magazynu „Bizarre”, na liście jej życiowych pasji jest także jedzenie (chciałaby wziąć udział w konkursie dla wyczynowych obżartuchów), chodzenie po sex shopach (jest dla niej zmysłowym doznaniem i żałuje, że wiele kobiet odmawia sobie tego), języki obce (planuje naukę francuskiego, japońskiego, rosyjskiego i łaciny).

SZLACHETNE SERCE
Levy to nie tylko piękne ciało i uzdolniona głowa, ale też wspaniałe serce – w przyszłości chce zarobić mnóstwo pieniędzy, aby pomagać finansowo swym rodzicom. Planuje również założenie organizacji humanitarnej, która przekazywałaby żywność i odzież biednym dzieciom z Wietnamu; kraju, z którego jej rodzice wyemigrowali do USA.


Chciałbyś poznać bliżej naszą piękność? Zacznij od obejrzenia jej wideobloga w postaci filmików, w których Levy nawija o wszystkim i o niczym.


Dodał(a): CKM Wtorek 11.09.2012