Dziewczyna powiedziała rodzinie, że ma raka – pieniądze na leczenie wydała na narkotyki i imprezy

Nie wiesz, jak zebrać kasę na podróże, melanże i narkotyki? Wmów swojej rodzinie, że masz raka, i potrzebujesz dużo pieniędzy na terapię.
Screenshot-2018-4-12 Hanna Dickenson (z prawej).jpg

Na taki pomysł wpadła 24-letnia Australijka Hanna Dickenson. 5 lat przed tym, jak sprawa wyszła na jaw, dziewczyna zakomunikowała rodzinie, że choruje na nowotwór i pozostało jej niewiele życia. Jej jedyną szansą na ratunek miała być kosztowna terapia w Nowej Zelandii i Tajlandii.

Rodzice, biedni farmerzy, nie mogąc zebrać potrzebnych środków, zwrócili się o pomoc do sąsiadów, którzy przekazali dziewczynie 11 tys. funtów (53 tys. zł). W sumie Hannie udało się zebrać 23 tys. funtów (110 tys. zł) od wszystkich darczyńców.

Ściema wyszła na jaw tak, jak w erze internetu wychodzą wszystkie ściemy, czyli przez Facebooka. Hanna, bardzo „rozsądnie”, wrzucała na Fejsa fotki z imprez i podróży, na których była za kasę wszystkich pomocnych dusz. Typowe. Kłamstwo wykryli zaś sąsiedzi-darczyńcy.

Sprawa trafiła na policję, gdzie dodatkowo wyszło na jaw, że Hanna wydawała pieniądze nie tylko na podróże i ostre imprezy, ale też na narkotyki. Sąd skazał ją na 3 miesiące więzienia i 150 godzin prac społecznych. Musi też zwrócić wszystkie pieniądze i poddać się leczeniu psychiatrycznemu.

Szczerze życzymy jej, żeby nigdy naprawdę nie dostała raka.

NOWY NUMER CKM W KIOSKACH, A TAM SEKSOWNA SESJA JAGODY JUDZIŃSKIEJ Z TOP MODEL. ZAPRASZAMY!

CKM_04_18.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Facebook Czwartek 12.04.2018