Dziennikarz na wizji zaatakowany przez prosiaka

Telewizja na żywo zawsze niesie za sobą ryzyko. Tymczasem powiedzenie „podłożyć komuś świnię” zyskało zupełnie nowe znaczenie, a łaciaty tucznik stał się gwiazdą internetu.
świnka1.JPG

Każdy, kto kiedykolwiek oglądał telewizję doskonale zna ten moment, w którym ekipa zgromadzona w studiu łączy się z reporterem w terenie. Nic nie zapowiadało, że ta relacja nie przebiegnie tak, jak wyobraził to sobie reżyser programu, jednak kiedy oczom telewidzów zamiast dziennikarza ukazała się hasająca w półmroku łaciata świnia, stało się jasne, że nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Po chwili w kadrze pojawił się Lazos Mantikos, który był miał za zadanie zrelacjonowanie sytuacji po powodzi dla greckiej telewizji. Dziennikarz nie zaistniał jednak długo na wizji, ponieważ radosny wieprzek niestrudzenie próbował podgryzać jego spodnie. Przerażony mężczyzna ratował się ucieczką, a całe wydarzenie zarejestrowały kamery.W tym samym czasie jego koledzy przebywający w telewizyjnym studiu nie potrafili opanować rozbawienia i ostatecznie cały moduł programu stracił swój informacyjny charakter.

Są jednak gwiazdy potrafiące zachować zimną krew, czego najlepszym dowodem jest Jolanta Pieńkowska, której podczas wydania wiadomości na nosie usiadła mucha. Niewzruszona prezenterka prowadziła program tak, jakby obrzydliwy owad nie siedział na jej twarzy.ZOBACZ TAKŻE: ORZEŁ WYSYŁA KOSZTOWNE SMS-Y. WYCZERPAŁ BUDŻET NA BADANIA
Dodał(a): Adam Barabasz / fot. YouTube Środa 27.11.2019