Dziennikarskie home office. Na wizji bez spodni

Jedną z niekwestionowanych zalet pracy z domu jest brak konieczności stosowania się do dress code’u. Choć w przypadku wideokonferencji warto pamiętać o tak podstawowej części garderoby, jaką są spodnie.

Telewizja na żywo i wpadki prezenterów to materiał na naprawdę dobrą komedię. Swoją cegiełkę do tej opowieści właśnie dorzucił Will Reeve, reporter ABC NEWS. Dziennikarz, podobnie jak wielu jego kolegów podczas pandemii koronawirusa, połączył się ze studiem popularnego programu „Good Morning America” prosto ze swojego domu.

CZYTAJ TAKŻE: WYMIEŃ TELEWIZOR, SKORO TYLE JUŻ GO OGLĄDASZ

Jak przystało na poważnego reportera był ubrany w elegancką marynarkę i koszulę. Nie przewidział jednak, że w kadrze będą widoczne również jego nogi. Zgodnie więc z zasadą „czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal, Reeve wystąpił w bokserkach. Prawdopodobnie nikt nie zauważyłby gołych nóg dziennikarza, gdyby nie operator, który zakończył ujęcie szerokim kadrem.Internauci bardzo szybko podchwycili wpadkę dziennikarza wywołany do tablicy wytłumaczył, że nie była to bielizna, tylko szorty, ponieważ zawsze po nagraniu programu odbywa swój codzienny trening. W opublikowanym na Twitterze oświadczeniu dodał, że przemyśli swoją codzienną rutynę.

Być może dziennikarz wziął przykład z Borysa Budki, który w ubiegłym roku został przyłapany na udzielaniu wywiadu w nieco niekompletnym garniturze. 

Will Reve jest związany z telewizją od 2014 roku. Jego ojcem był Christopher Reeve znany z kultowej roli Supermana. 


Dodał(a): Adam Barabasz / fot. iStock Środa 29.04.2020