Dzieci wymyślają rodzicom tatuaże, a ci muszą je zaakceptować

Nie masz pomysłu na tatuaż? No to juz masz! Oczywiście jeżeli spłodziłeś potomstwo. Jeżeli nie, może masz dzieci chrzestne albo małoletnie rodzeństwo. W ostateczności możesz poprosić swoją partnerkę, ale musisz najpierw bacznie ją obserwować, by trafić na jej dobry humor. W przeciwnym wypadku możesz wybrać jedynie rozmiar kary.
dzieci-tattoo.jpg

Pisaliśmy już kiedyś o ruletce z tatuażami, która jest świetnym rozwiązaniem w przypadku braku pomysłu na dziarę (pod warunkiem, że nie trafi Ci się emoji kupy). Teraz dochodzi kolejna świetna podpowiedź na wzór, jeżeli mocno chcesz się pomazać, ale nie wiesz w co.

Troje rodziców podjęło ten osobliwy challenge. Mogły się wytatuować za darmo, ale pod warunkiem że wzory skomponują ich dzieci. I bez względu na to jak absurdalne, śmieszne czy karykaturalne wyjdą, dorośli musieli je sobie wydziarać.

Jedna z bohaterek filmiku w rozmowie z synem zaznacza, że cokolwiek wymyśli, zostanie na jej skórze na zawsze. Prosi więc o coś od serca. W odpowiedzi syn rzuca pomysł: „hot dog!”. A tatuator musi wykonać. Zobacz resztę projektów.
ZOBACZ TEŻ WYDZIARANĄ DOMATORKĘ:

Dodał(a): Paweł Janusz Poniedziałek 07.08.2017