Drugi zwiastun „Gry o tron” 6

Wielkimi krokami zbliża się premiera szóstego sezonu „Gry o tron”, a tymczasem producenci, żeby nieco podgrzać i tak już gorącą atmosferę oczekiwania, zaprezentowali drugi zwiastun serialu.
gra o tron.jpg

Mroczny zwiastun skupia się między innymi na bardzo niepewnym fragmencie fabuły serialu, czyli losach Jona Snowa, a konkretnie na jego możliwym powrocie.

Ponadto trailer pokazuje, że, do czego widzowie zapewne zdążyli się już przyzwyczaić, w kolejnym sezonie serialu trup będzie słał się dość gęsto. Dodatkowo, dowiadujemy się, że do serialu powróci Walder Frey.

Wydaje się więc, że będzie się działo!Serial „Gra o tron” sezon 6 będzie się składał z 10 odcinków, a każdy potrwa godzinę. O jego powstaniu zadecydowano przy kontraktowaniu piątego sezonu już w kwietniu 2014. Do tej pory producenci zdradzili, że powstanie co najmniej 8 serii. Produkcją ponownie zajmą się David Benioff i D.B. Weiss.

HBO zapowiedziało premierę szóstego sezonu „Gry o Tron” na 24 kwietnia 2016 roku. W Polsce serial dostępny będzie dzień później.
Dodał(a): Jakub Rusak Wtorek 12.04.2016