Drażni cię nieprzyjemny zapach w mieszkaniu? Zastanów się nad odświeżaczem

Nie lubisz brzydkich zapachów, które czasem unoszą się w mieszkaniu, prawda? Pogoda na zewnątrz nie zachęca do wyjścia, a coraz to nowe obostrzenia sprawiają, że zapewne najchętniej nie wychodziłbyś z domu. W związku z tym warto zadbać o to, by czuć się dobrze w swoich czterech ścianach i nie martwić się nieprzyjemną wonią.
iStock-1209792313.jpg

Nieważne, czy płaczesz po zamknięciu siłowni, czy pubów. Zarówno, gdy postawisz na ćwiczenia w domu, jak i gdy zdecydujesz się na picie browarów i jedzenie pizzy przed telewizorem, po każdej z tych czynności może pozostać nieprzyjemny zapach, który będzie drażnić ciebie i resztę domowników. Przygotowaliśmy więc dzisiaj kilka propozycji nawilżaczy powietrza z funkcją rozpylenia olejków zapachowych, byś nie musiał się martwić o to, że będziesz musiał co chwilę wietrzyć mieszkanie.

Carruzzo HTJ–2119
Zrzut ekranu 2020-10-30 o 00.02.17.png
To zdecydowanie najlepsza opcja dla tych, którzy cenią sobie wygodę. Intuicyjny pilot ogranicza się do sześciu przycisków, dzięki którym możesz w pełni kontrolować wszystkie funkcje tego nawilżacza – a nie jest ich wcale mało. Poza podstawowymi rzeczami, jak jonizacja i możliwość wybrania kilku kolorów oświetlenia, posiada on także takie opcje, jak ustawienie temperatury mgiełki czy funkcje sleep, umożliwiającą wyłączenie podświetlenia i ograniczenie działania nawilżacza, gdy przez dłuższy czas nie wykryje ruchu w pobliżu. Carruzzo HTJ–2119 kupisz tutaj.

Eberg Humi
Zrzut ekranu 2020-10-30 o 00.07.58.png
Ten nawilżacz posiada aż 5–litrowy zbiornik, co umożliwia mu wielogodzinną pracę bez konieczności częstego wymieniania wody. Dodatkowo ma trzy poziomy intensywności nawilżania i opiera się na systemie ultradźwiękowym, który przy pomocy drgań o dużej częstotliwości, rozbija krople na drobne cząsteczki i rozprowadza je po pomieszczeniu. Umożliwia to równomierne rozprowadzanie pary i zapobiega powstawaniu "kałuży" wokół urządzenia. Mgiełka również długo się unosi, przez co także przyjemny zapach w mieszkaniu będzie trzymał się przez cały czas. Eberg Humi otrzymasz w tym miejscu.

Leafair AJ–507
Zrzut ekranu 2020-10-30 o 00.08.16.png
Jeśli potrzebujesz niewielkiego, poręcznego sprzętu, a przy tym nie jesteś fanem jednego zapachu i lubisz często je zmieniać, to ten sprzęt jest dla ciebie idealny. Posiada on w środku, a także w górnej części niewielkie wlewy na olejek, dzięki czemu łatwo będziesz mógł łączyć i modyfikować dwa różne zapachy. Plusem jest także to, że to najtańsza opcja w naszym zestawieniu. Leafair AJ–507 można bardzo łatwo przenieść, dzięki czemu spokojnie zabierzesz go do firmy, czy nawet do samochodu. Kupisz go tutaj.

Carruzzo GL–2211
Zrzut ekranu 2020-10-30 o 00.05.20.png
Poza samą nawilżającą, zapachową mgiełką, Caruzzo GL–2211 posiada także węglowy filtr powietrza, który jeszcze bardziej pomieszczenie w domu. Sprzęt ten posiada wygodną, obracającą się o 360° dyszę, dzięki czemu bez problemu można naprowadzić parę w dowolne miejsce, np. Prosto na ciebie, gdy zmęczony po treningu będziesz potrzebował buty orzeźwienia. Stylowy, dizajnerski wygląd sprawia, że ten nawilżacz będzie świetnie wyglądać w każdym pomieszczeniu. Carruzzo GL–2211 kupisz w tym miejscu.


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / istockphoto.com Piątek 30.10.2020