Dostęp do 25 tys. komiksów Marvela za free

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów komiksowego uniwersum Marvela. Do końca roku można mieć nieograniczony dostęp do tysięcy pozycji w ramach darmowej subskrypcji.

comics-1239698_640.jpg


Marvel Unlimited to platforma gromadząca komiksy kultowego wydawnictwa. Dostęp do publikacji jest możliwy poprzez specjalną aplikację na Androida i iOS. W regularnej cenie użytkownicy muszą liczyć się z miesięcznymi kosztami rzędu ok. 40 złotych (cena jest podawana w dolarach i wynosi 9,99 USD).

Do końca 2019 roku dostęp do zasobów aplikacji jest zupełnie darmowy. To świetna okazja nie tylko dla miłośników komiksu, ale też dla wszystkich, którzy chcieliby zajrzeć do komiksowego świata, ale nie chcą na początku ponosić kosztów.

Do skorzystania z bezpłatnego dostępu potrzebny jest kod TARGETMU2019 oraz podpięta do aplikacji ważna karta kredytowa. Jeśli nie zamierzasz płacić za subskrypcję po upływie darmowego okresu, koniecznie anuluj automatyczne odnawianie subskrypcji. 

Komiksy dostępne w ramach aplikacji są w oryginalnej wersji językowej, ale dla miłośników tej formy nie jest to żadna nowość, ponieważ wiele pozycji nie było tłumaczonych na język polski.ZOBACZ TAKŻE: 1000. KULTOWEGO MAGAZYNU Z LAT 90. 
 


Dodał(a): Adam Barabasz/ Pixabay Czwartek 31.10.2019