Do wygrania okulary Glassini

Łączna pula nagród to 4500 złotych, a jest ich tyle, że każdy ma szansę zgarnąć coś dla siebie!

wygraj okularyJeśli jeszcze nie widziałeś rewolucyjnych okularów Glassini z regulowanym przyciemnianiem, to koniecznie przeczytaj naszą recenzję tutaj.

Innowacyjność Glassini polega na tym, że w jednej parze okularów masz siedem stopni regulacji przyciemnienia szkieł - to daje ci pełną swobodę ich noszenia w każdych warunkach pogodowych. Nie musisz ich ściągać jeśli zajdzie słońce lub jeśli wjedziesz autem do tunelu. Z kolei modele wyposażone w ALAs (Automatic Light Adjustment System) same dostosują poziom jasności do otoczenia.

Producent nie zapomina również o chronieniu twoich oczu i w soczewkach zawarł wszystkie niezbędne filtry oraz zapewnił warstwę polaryzacyjną, która blokuje światło odbite.

Z racji tego, że dzielimy się z wami tym, co najlepsze (sesje dziewczyn, oraz materiały wideo z nich. kawały barowe, mądrości życiowe, przestrogi, nauki i rady), mamy dla was również okulary Glassini! Jeśli ktoś się na nie nie załapie, dostanie zniżkę w postaci 200 lub 100 złotych (okulary kosztują 299 zł.).


KONKURS GLASSINI

Pula nagród:
1 - 5 miejsce: 1 sztuka okularów Glassini Aruba lub Bali
6 - 15 miejsce: rabat 200 złotych na zakup okularów Glassini Aruba lub Bali
16 - 35 miejsce: rabat 100 złotych na zakup okularów Glassini Aruba lub Bali

Zadanie konkursowe:
Poczuj się jak Horatio Caine z serialu "CSI: Miami", który odpływa gdy zakłada swoje oksy i podziel się z nami swoją wizją - co widzisz po założeniu okularów przeciwsłonecznych lub jaką supermoc powinny mieć binokle idealne? Odpowiedzi zawierające maksymalnie 1000 znaków wpisujcie w komentarzach poniżej. Autorzy najciekawszych odpowiedzi zgarną nagrody.

Termin obowiązywania konkursu:
1 lipca 2013 - 15 lipca 2013

Sprawdź pełną gamę kolorów okularów:
- Glassini Aruba
- Glassini Bali

REGULAMIN


Dodał(a): ckm.pl Poniedziałek 01.07.2013