Dedykowany toast

Wódka Pan Jan, Pani Śliczna, Pani Szefowa zaleją polski rynek. Pan Tadeusz ustępuje miejsca na etykiecie gorzałki i pozwala dopasować flaszkę do okazji lub osobę obdarowywaną. Świetny prezent na parapetówkę, pępkowe – umówmy się – na każdą okazję.
pan_etykieta.png


Zawsze stojąc przed półką z wódką, myślę sobie, że ten Pan Tadeusz to miał dobrze, że go Mickiewicz tak akurat nazwał, a później Andrzej Wajda jego perypetie zekranizował i chłop po prawie 200 latach od swego fikcyjnego zaistnienia doczekał się własnej gorzałki. Ale teraz producent tego zacnego trunku pozwala Ci się poczuć jak bohater epopei!

Tobie albo Twojemu szwagrowi, wujkowi, bratu czy ojcu. W sklepach znajdziesz butelki o pojemności 0,5 oraz 0,7 litra z 40 różnymi etykietami, na których umieszczono 20 najpopularniejszych polskich imion, a także takie, które szerzej definiują obdarowywanego gościa - Pan Gospodarz, Pan Kierownik i Pan Ładny. 

Od teraz świętowaniu możesz nadać jeszcze bardziej indywidualny charakter i na stronie www.barpremium.pl stworzyć własną etykietę z pseudonimem, imieniem lub cechą charakterystyczną, którą obdarowany będzie musiał – dosłownie – przełknąć.

Ale to też dobra okazja, by przekonać płeć piękną do polskiej gorzałki. Etykiety mogą mieć na początku zwrot grzecznościowy „Pani”, co zapewne przekona kobiety w Twoim towarzystwie, że – jak zwykle – pijecie z kolegami ich zdrowie!

Oprócz zwrotu, na etykiecie zmieści się dodatkowych dziewięć znaków. Możesz więc popuścić wodze fantazji i sprawić komuś prezent idealny – szyty na miarę. 

O marce Pan Tadeusz
Pan Tadeusz to arcydzieło polskiej sztuki gorzelnictwa, o szlachetnym i łagodnym smaku, spełniającym wymogi definicji Polskiej Wódki. Smakuje jak żadna inna. W sklepach dostępne są również dwa warianty smakowe – Pan Tadeusz Przepalany i Pan Tadeusz Aronia.
Dodał(a): Roman Mocarz Czwartek 13.10.2016