Czy prezentowa wyszukiwarka Lovvi.pl zdecyduje się na wprowadzenie anonimowych ankiet dla użytkowników?

Żaden portal nie dopasuje prezentu idealnie do osoby obdarowanej, jeśli dobrze nie pozna najpierw swoich użytkowników i ich oczekiwań. To stąd wziął się pomysł przeprowadzania anonimowych ankiet dla użytkowników Lovvi.pl.

ckm lovvi.jpg

Portal z pomysłami na prezenty to hit ostatnich kilku lat. Od dawna nie było w internecie drugiego pomysłu, który tak ułatwiałby życie swoim użytkownikom. Niemal nie pamiętamy już czasów, gdy internetowych sklepów było niewiele i oferowały mały wybór. Jednak to, co wydarzyło się potem, też miało swoje negatywne strony. Internetowe portale aukcyjne zaczęły oferować miliony towarów Banalny – zdawałoby się – wybór prezentu dla chrześniaka może zamienić się w cały wieczór poszukiwań wśród tysięcy złotych łańcuszków, quadów, przytulanek i rowerów. Wybór czegoś dla osoby dorosłej jest równie trudny, ale to szczególnie w przypadku dzieci można mieć problemy z wyborem. Zabawek są tysiące a trendy zmieniają się błyskawicznie. Dlatego portal z pomysłami na prezenty taki jak Lovvi.pl wydaje się tak ciekawym pomysłem. 

Co na chrzest? 

Przede wszystkim to olbrzymia oszczędność czasu. Jak dawniej możesz wybrać z najpopularniejszych rodzajów prezentów, które na pewno ucieszą rodzinę, która właśnie chrzci dziecko. Popularne pomysły to sesja zdjęciowa na prezent, personalizowana książeczka, której główny bohater nosi to samo imię, co dziecko czy biżuteria w kilku najpopularniejszych wzorach. Takie upominki na pewno z wdzięcznością przyjmą rodzice a dziecko, gdy dorośnie będzie mogło docenić je samo. Personalizowana książeczka czy sesja zdjęciowa na prezent pozostawiają wspomnienia na całe życie, podczas gdy kupujesz biżuterię możesz mieć pewność, że nie tylko będzie stanowiła piękną pamiątkę, ale też w przypadku złota jej wartość z czasem wzrośnie. W przypadku portalu Lovvi klienci mają jeszcze dodatkowy sposób, by znaleźć idealnie dobrane prezenty. Już niedługo portal zamierza wprowadzić anonimowe ankiety, dzięki którym każdy będzie mógł wypowiedzieć się na temat oferty i swoich potrzeb. Pozwala to wprowadzać do portalu nie tylko prezenty, które podobają się innym, ale też unikalne propozycje, o które upominają się użytkownicy. Dzięki temu portal zyska duszę, a Ty będziesz mógł znaleźć na nim coś naprawdę wyjątkowego. 

pexels-photo-806835.jpg

Bezpieczne prezenty personalizowane 

Szczególnie duży wybór to właśnie prezenty na chrzest. Zwykle takie upominki można kupić w sklepie z dewocjonaliami, a nie każdemu odpowiada zdecydowanie religijny charakter takich przedmiotów. Na portalu prezentowym możesz wybrać coś dla siebie niezależnie, czy cenisz akcenty religijne, czy wolisz się bez nich obejść. Możesz znaleźć tu prezenty na chrzest w formie aniołka czy tradycyjnego krzyżyka lub pamiątkowej książki z modlitwą. Świetnym pomysłem, który szczególnie lubią rodzice, jest obraz z aniołem stróżem. Może to być jednak również dowcipny prezent o mniejszej wartości, jak na przykład personalizowana poduszka z imieniem i datą chrztu dziecka. Jednocześnie praktyczny i pomysłowy prezent. Ważną cechą prezentów personalizowanych z portali takich, jak Lovvi, jest fakt, że współpracują one ze sprawdzonymi wcześniej dostawcami. Oznacza to, że jeśli kupujesz prezent w pośpiechu, na pewno nie okaże się, że w dniu chrztu czy rocznicy okaże się, że zawiera jakieś wady. To bardzo ważne, bo obecnie na ulicach polskich miast i w internecie jest sporo takich punktów i trudno mieć wśród nich rozeznanie. Jakość mocno się między nimi różni – część wykorzystuje materiały niskiej jakości, co mocno odbija się na efekcie końcowym. Dlatego lepszym pomysłem niż szukanie personalizowanej poduszki czy obrazka w ciemno, będzie skorzystanie z gotowych wzorów, jakie możesz bezpiecznie zamówić na https://lovvi.pl/

Dlaczego anonimowe ankiety? 

Anonimowe ankiety to sposób, by dowiedzieć się, czy portal odpowiada na potrzeby użytkowników, a także by wprowadzić na nim nowe rozwiązania, o które proszą osoby z niego korzystające. Najczęściej mają formę sondy, w której użytkownik odpowiada na kilka prostych pytań, a w zamian może skorzystać z rabatu lub innej oferty specjalnej. W ten sposób portal zyskuje niemal zupełnie darmowe badania marketingowe, i to sfokusowane na grupę, która faktycznie jest zainteresowana daną usługą. Anonimowość ankiet jest ważna, bo dzięki niej każdy może bez skrępowania opowiedzieć o tym, jakie są jego problemy. W przypadku ankiet, w których użytkownicy muszą podpisać się imieniem i nazwiskiem, istnieje ryzyko zniekształconych wyników badań. Część osób nie chce pod nazwiskiem wydawać zbyt ostrych sądów, a inni od razu rezygnują z uczestnictwa w trosce o bezpieczeństwo swoich danych osobowych. To szczególnie aktualne teraz, gdy dowiadujemy się o kolejnych portalach, które wykorzystywały dane użytkowników w celach reklamowych. Na szczęście nie wszyscy w ten sposób obchodzą się z poufnymi danymi wrażliwymi, a dobra wyszukiwarka prezentów na pewno nie zaryzykuje bezpieczeństwa użytkowników po to, by otrzymać odpowiedzi na ankietę. Stąd właśnie pomysł na to, by ankiety były całkowicie anonimowe a uczestnictwo w nich dobrowolne. Takie rozwiązanie to jeden z najprostszych sposobów, by uzyskać o swoich użytkownikach dane, które mogą być cenne dla dalszego planowania działać w sklepie.


Dodał(a): Izabela Popko Środa 27.06.2018