Czy Dan Bilzerian kłamał?

Doug Polk poszedł na wojnę z Danem Bilzerianem w swoim wideo zamieszczonym na You Tube. Oskarża w nim playboya o kłamstwo i próbuje dowieść, że miliony odziedziczył po ojcu.

Doug Polk to profesjonalny gracz pokera, który prowadzi swój kanał na platformie YouTube, gdzie zamieszcza filmiki analizujące grę poszczególnych osób i instruktażowe wideo dla początkujących graczy. Albo zzieleniał z zazdrości o sukcesy kolegi po fachu, albo rzeczywiście ma rację i Dan Bilzerian wprowadził wszystkich w błąd.

Bilzerian twierdzi, że dorobił się na grze w pokera. Polk analizując jeden z jego występów na Twitchu, doszedł do wniosku, że gra zbyt agresywnie. Przyganiał kocioł garnkowi. W każdym razie dodatkowo wyjaśnił dlaczego nie wierzy w słowa Dana. Jego teoria to tylko przypuszczenia, prawdy raczej nie poznamy.

Sonda

Dan Bilzerian kłamał

Doug Polk opiera swoje wnioski na fakcie, że ojciec Bilzeriana w latach 80. ubiegłego wieku dorobił się fortuny. Poszedł jednak do więzienia i został zmuszony do zapłacenia około 244 mln. złotych. Mimo to wpłacił tylko małą część tej sumy, a reszta pieniędzy zniknęła.

Oskarżenia o kłamstwo tyczą się jedynie zdobycia pierwszych milionów. Jak zaznacza youtuber, Bilzerian z pewnością zarobił później wiele pieniędzy na grze w pokera, grając o wysokie stawki. Nie zmienia to faktu, że jest tajemnica do wyjaśnienia.

Zarzuty Polka są wodą na młyn Dana Bilzeriana. Playboy żyje pełnią życia, nie myśląc o pieniądzach, więc może olać oczerniający go filmik. Przecież z powodu jednego kłamstewka modelki nie przestaną z nim sypiać, a on nie przestanie grać w pokera.  Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/danbilzerian/ Piątek 27.01.2017