Cztery najlepsze gry na weekend – wrześniowe premiery

Pogorszenie pogody sprzyja wyłącznie siedzeniu przed telewizorem? Czas najwyższy sprawdzić nowości, jakie wyszły na konsole. Przygotowaliśmy dla was najlepsze gry, które pochłoną was na cały weekend.
iStock-1193686901.jpg

Nie wiadomo, czy niedługo nie będziemy musieli męczyć się z kolejnym lockdownem. W takiej sytuacji, dla dobra siebie i domowników, najlepiej przygotować się na dłuższe siedzenie w domu. Nawet, jeśli nic takiego nie będzie miało miejsca, to i tak dzień spędzony na graniu nie można uznać za stracony, tak więc sprawdźcie najlepsze premiery z zeszłego miesiąca i odpalajcie konsole.

Marvel's Avengers

Świetna opcja dla fanów kultowej sagi z superbohaterami. W grze wcielisz się w dobrze znane postacie z komiksów i filmów, takie jak Kapitan Ameryka, Iron Man czy Hulk. Każdy będzie posiadał podstawowe moce, a w trakcie rozrywki odblokujemy nowe ruchy i unikalne zdolności. Oczywiście chodzi przede wszystkim o to, by wykonywać jak najwięcej myśli i pokazywać czarnym charakterom, gdzie ich miejsce. Marvel's Avengers kupisz tutaj.

Mafia: Edycja Ostateczna

Tej gry chyba nikomu przedstawiać nie musimy. Kultowa produkcja, w której wcielasz się w rolę gangstera z klasą wraca w nowej, lepszej odsłonie. Mafia: Edycja Ostateczna to remake klasyka z 2002 r. Podrasowano go szeregiem ulepszeń, realistyczną grafiką i przerywnikami filmowymi, oraz nieco rozbudowano fabułę. Pamiętasz jak po szkole wracałeś do domu, żeby rozprawiać się z tymi, co zaszli za skórę mafii? Najwyższa pora do tego wrócić. Nową mafię znajdziesz w tym miejscu.

PES 2021

Nie mogliśmy zapomnieć o piłkarskim klasyku. Chociaż przeciwnicy tej gry śmieją się, że czym się nie różni od poprzednich wydań, poza lekko podrasowaną grafiką, to fani doskonale wiedzą, ile różnic i modyfikacji przynosi każda kolejna odsłona. Jeśli nie chcesz się męczyć z grą z zeszłego roku i śledzić na bieżąco okienko transferowe, by wprowadzać podobne roszady w rozgrywce – kup nowego PES-a! Kultową, sportową grę znajdziesz tutaj.

Iron Harvest

I wojna światowa. Trzy wielkie mocarstwa – Imperium Saksonii, Rusviet i Republika Polonii walczą o wpływy... zaraz, czy czegoś nie pomieszaliśmy? Taką alternatywną wersję historii przygotowaną przez Jakuba Różalskiego znajdziemy w Iron Harvest'cie. Naprawdę warto zobaczyć polskie egzoszkielety bojowe w akcji i sprawdzić swoje siły jako dowódca wojsk. Na co czekasz? Bierz pada w dłoń i do akcji. Grę możesz kupić tutaj


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / istockphoto.com Piątek 02.10.2020