Czas na piwo „Po godzinach”

Nadchodzi czas limitowanych piw! Jeżli do tej pory kojarzyłeś freestyle z wszystkim innym ale nie z piwem, to prawdopodobnie Browar Amber zdoła cię przekonać do postrzegania swojego piwa właśnie w ten sposób! Oto bowiem nadchodzi „Po godzinach” - piwo skomponowane dla smakoszy.
f4a.jpg
„Po godzinach” to pierwsze piwo z serii autorskich trunków, które będą warzone w ilości 200 hektolitrów. Każde z piw będzie dostępna na w sprzedaży zaledwie kilka miesięcy. Seria ma sprowokować piwoszy do nowego HOBBY – zapoznawania się ze smakami nowych piw i bawienia się ich różnorodnością.

Jako pierwszy z serii “Po godzinach” na rynek trafił dziś koźlak pszeniczny. Niefiltrowane, naturalnie mętne piwo górnej fermentacji, które łączy cechy rozgrzewającego koźlaka i letniego orzeźwienia, piwo smakiznanego z piw pszenicznych. W smaku występują typowe dla koźlaka nuty karmelu, suszonych śliwek i rodzynek oraz charakterystyczne dla piw pszenicznych aromaty goździków i bananów.
Limitowane edycje różnych piwnych stylów, które będą dostępne w sklepach pod wspólnym logo „Po godzinach” to efekt pasji i doświadczeń naszych piwowarów.

Wprowadzeniu na rynek nowej serii towarzyszy zabawa w mediach społecznościowych.  Jej uczestnicy od kilku dni prześcigają się w pomysłach na najbardziej obrazowe przedstawienie ilości 200-stu hektolitrów. Ile to jest 200 hektolitrów? To zaledwie 40 tysięcy butelek unikalnego piwa w limitowanej edycji. Serie piw Po godzinach będą dostępne w dobrych sklepach z alkoholem, w sklepach specjalistycznych i sklepach internetowych.

Koźlak pszeniczny: ekstrakt 15,1%, zawartość alkoholu 6,2%.
Skład: woda, słód jasny pszeniczny, słód karmelowy jęczmienny i słód jasny jęczmienny, chmiel sybilla oraz marynka, drożdże.


Dodał(a): CKM.PL Czwartek 01.01.2015