Cyfrowe gały

Wertujesz czasem książkę w poszukiwaniu jednej, drobnej informacji i trafia cię szlag, że nie możesz w realu użyć skrótu klawiszowego ctrl+f? Chciałbyś natychmiast sprawdzić imię znajomego, z którym rozmawiasz?
hologram.jpg


Panowie Eran May-raz i Daniel Lazo w swoim filmie pokazują, że w przyszłości wszelkie informacje będziesz miał pod ręką. A właściwie pod okiem…

Według projektu zaliczeniowego studentów Akademii Sztuki i Projektowania w Bazylei, mikroprocesory zamontowane w naszych gałkach ocznych będą zastępowały komputery, projektory multimedialne, okulary wirtualne, a także będą odpowiedzialne za szereg innych przydatnych funkcji. Będzie można na przykład wyczuć nastrój rozmówcy, sprawdzić dopasowanie z partnerką lub wyczytać preferencje kulinarne towarzyszki.

Jeśli zechcesz, będziesz mógł pograć w gry lub obejrzeć film bez użycia konsoli i telewizora! Zaś kosztowne dzieła sztuki zastąpią cyfrowe hologramy na ścianach. Uważaj jednak jakie hologramy komu chcesz pokazać…Oglądaj filmy w dużym formacie!

Dodał(a): carlo Poniedziałek 06.08.2012

Komentarze

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
vojak_2 (2012-08-29 19:14:47)
Fajnie było by żyć tak za 100 lat, zdecydowana większość otoczenia inna. Zgłoś naruszenie
Krad (2012-08-07 03:06:32)
Wizja przyszłości niczym z serii "Desu Ex" Żeby się czasem ludzkość nie przejechała na cyborgizacji Zgłoś naruszenie
dr Jones (2012-08-06 17:24:32)
No to świat pomyka do przodu , ale bez przesadnego optymizmu musi w tym wszystkim być jakiś haczyk Zgłoś naruszenie
Komentarze (3)