Córka diabła - wkręt

Kolejny wkręt od DM Pranks ociekający grozą. Bać się mogli wkręceni przechodnie oraz dziewczynka, która narażona była nie tylko na egzorcyzmy i obrzucenie `zdrowaśkami`, ale i na aktywną obronę fizyczną.
corka-diabla.jpg

Idziesz ciemną aleją i nagle, jak spod ziemi, pojawia się dziewczynka z całkiem białymi oczami, misiem w ręku, sińcami na twarzy i ziemistą cerą, która śpiewa w przerażającym tonie albo piszczy robiąc krzywdę Twoim uszom. Oczywiście, że to córka samego diabła. Wiemy, że masz odruch, by spytać gdzie jej starsza siostra albo czy może jej matka jest świetnym MILFem. Młodzi Włosi okazali się mięczakami i uciekali przed córką diabła.

Przy okazji tego dowcipu chłopaki tworzący straszne filmiki odpowiedzieli na nurtujące internautów pytania. Wyjaśniają, że charakteryzacja może być myląca, ale główna aktorka ma skończone 18 lat. Zapewniają, że w pobliżu jest ktoś z ekipy, zawsze gotowy do wkroczenia, jeśli sytuacja potoczy się niezgodnie z planem. W kwestii broni – ufają, że Włosi przestrzegają prawa i zgodnie z nim nie noszą giwer w miejscach publicznych. W Italii podobno nawet tajniacy nie mogą mieć przy sobie gnatów.

corka-diabla-2.jpg
Tłumaczą też, że wkręcają jedynie młodych facetów, którzy wyglądają na zdrowych, ponieważ kobiety mogą być w ciąży, a starsze osoby mogą zmagać się z problemami zdrowotnymi. A czy ci zdrowi, prężni chłopcy mają coś do powiedzenia w kwestii publikacji ich wizerunku? Oczywiście – muszą podpisać odpowiednią zgodę, by materiał mógł ukazać się w internecie. Nie chce nam się wierzyć, że pozwalają na to dobrowolnie. Obstawiamy, że zmuszał ich do tego Zabójczy Clown.

Dodał(a): gianni Wtorek 05.08.2014