Coma w Stodole

Już tylko kilkanaście dni dzieli nas od powrotu Comy na deski Stodoły! Grająca od niespełna dwudziestu lat łódzka formacja zaprezentuje się w warszawskim klubie 19 kwietnia. Tego wieczoru z pewnością nie zabraknie atrakcji, gdyż każdy koncert formacji Piotra Roguckiego jest wyjątkowy.
coma1.png
Coma ma na swoim koncie wydanie pięciu polskojęzycznych albumów studyjnych, spośród których ostatni - "2005 YU55" ukazał się w październiku 2016. Grupa otrzymała wiele cenionych nagród przemysłu muzycznego, jak chociażby pierwsze miejsce na Festiwalu w Węgorzewie (2004), statuetkę Fryderyka w kategorii "Album Roku - Rock" za płytę "Pierwsze wyjście z mroku",  Fryderyka w kategorii "Grupa Roku 2006", a także nagrodę publiczności Przystanku Woodstock „Złotego Bączka”. Jako jedyny łódzki zespół rockowy przez 20 tygodni Coma nie opuszczała pierwszego miejsca na liście przebojów Radia Łódź.

Lider formacji, Piotr Rogucki, poza aktywnością w zespole, prowadzi również solową działalność artystyczną. Artysta zagrał w spektaklach „Zaryzykuj Wszystko”, „Giovanni” czy „2007:Macbeth”. W latach 2014 - 2015 był także jurorem w czterech edycjach programu "Must Be the Music. Tylko muzyka”.

Coma 19 kwietnia

>> COMA 19 kwietnia w Stodole! !⚡🎶 Support : Lorein i Shell Beach << Bilety do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletomat.pl

Opublikowany przez klub Stodoła na 2 kwietnia 2017

Już 19 kwietnia fani formacji będą mieli okazję usłyszeć w Stodole na żywo przekrojowy materiał, pochodzący z dotychczas wydanych albumów.  Koncert Comy poprzedzą występy formacji Lorein oraz Shell Beach.

Bilety:
przedsprzedaż - 59 PLN (stojące) / 79 PLN (balkon)
od 29 marca - 66 PLN (stojące) / 86 PLN (balkon)

Bilety dostępne w kasie klubu Stodoła (ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa - www.stodola.pl
Dodał(a): Roman Mocarz Piątek 07.04.2017