Co na kaca - sprawdzone sposoby

Sylwestrowa noc to w Polsce przede wszystkim Sylvester Stallone z jednym zębem na przedzie, plany na ostatnią chwilę, tandetne fajerwerki, disco hity w centrach miast i kac-killer. CKM.PL podpowiada jak wygrać z tym ostatnim. Do reszty musisz przywyknąć. Zatem co na kaca?
co-na-kaca.jpg


Poznaj wroga swego, a pokonasz go łatwiej. Skąd bierze się kac, jak kaca leczyć, dlaczego się odwadniamy oraz jakie alkohole powodują najbardziej dotkliwy `syndrom dnia następnego` oraz czym leczyć zatrucie w zależności od użytej `trucizny`: Kac Story.

Przede wszystkim ważna jest strategia. Musisz wiedzieć, jak do ostrego chlania się przygotować. I nie oszukuj się, że znasz umiar i wiesz, gdzie są granice. Prócz wyspania się i odstresowania, musisz też odpowiednio przygotować swój żołądek: Najlepsze metody na kaca.

belka_zobacz-polecana-galer.jpg

Gdybyś jednak nie zdążył zastosować się do naszych porad i odpowiednio `wyścielić` żołądka, a rano strzyga siądzie ci na klatce piersiowej i zacznie sypać piasek do przełyku, zobacz jak szybko ją pogonić najważniejszym posiłkiem dnia: Śniadanie ratunkowe.

Możliwe, że nie miałeś składników żeby zrobić powyższy posiłek lub wstałeś długo po ofercie śniadaniowej w fast foodowej sieciówce. Wtedy spróbuj któregoś z alternatywnych przepisów z innymi składnikami: Garkuchnia: Nowy dzień.Masz ściśnięty żołądek i prócz płynów nic innego w siebie nie wpompujesz? Możesz poeksperymentować z punktami 3 i 4 lub skorzystać z usług specjalisty z punktu 2: Jak szybko wytrzeźwieć.

Jeśli do ważnego spotkania zostało ci niewiele czasu, a ty nadal jesteś w rozsypce, wypróbuj metodę, którą polecił nam dietetyk. Wymaga trochę wysiłku, wciśnięcia w siebie pokarmów i płynów, ale w 60 minut poczujesz się jakbyś dopiero do Sylwestra się przygotowywał: Ocalony w 60 minut.

Powiedzmy, że zignorowałeś wszystkie powyższe podpowiedzi, bo ani nie masz nic w lodówce, ani nie pomyślałeś wcześniej o odpowiednim przygotowaniu organizmu, ani nie masz ochoty - z powodu lęków - wynurzać się z domu. Po drodze na imprezę zaopatrz się w magiczną tabletkę Alka-Seltzer. Cudowny specyfik na kaca wymyślony przez... dziennikarza. Nie zaprzeczamy – w tym zawodzie trzeba wytrzymać wiele: Prosta historia.

I pamiętajcie:Dodał(a): gianni Wtorek 31.12.2013